reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Witam 🤰🏽🤰🏽

Aby było nam raźniej w dniu wizyty, bądźmy dla siebie wsparciem 😊

@Aga0502 - wizyta 08.12
@weronika9196 - wizyta 08.12
@Mimi94 - wizyta 08.12 prenatalne
@Bosiek - wizyta 08.12 prenatalne
@meth - wizyta 08. 12

Powodzenia na dzisiejszych wizytach! Za dobre wiadomości i piękne widoki! ✊🏼☀️


@Jetkaa - wizyta 09.12 prenatalne
@DomiNikaKukakaan - wizyta 09.12
@Florestyna - wizyta 09.12 prenatalne
@Eevee - wizyta 09.12
@Sorcia - wizyta 09.12
@Sorcia - wizyta 10.12
@guziczek80 - wizyta 10.12 prenatalne
@Bosiek - wizyta 10.12 prenatalne
@MamaTosi16 - wizyta 10.12
@Lilka92 - wizyta 10.12 prenatalne
@Hmmmm - wizyta 13.12
@Bosiek - wizyta 14.12 patologia ciąży
@Hankaa - wizyta 14.12 prenatalne
@Florestyna - wizyta 14.12
@Magdalena09 - wizyta 14.12 prenatalne
@Mimi94 - wizyta 14.12
@joszka - wizyta 14.12
@Katarzyna542 - wizyta 14.12
@zaskoczONA - wizyta 15.12
@jul252 - wizyta 15.12
@Paulina_N - wizyta 16.12
@Mama_n.s. - wizyta 16.12
@Hmmmm - wizyta 16.12
@Uszek - wizyta 16.12 prenatalne
@Katarzyna542 - wizyta 17.12 prenatalne
@Bosiek - wizyta 17.12 NFZ
@Passtelova - wizyta 17.12
@angeliskax - wizyta 17.12 nfz
@Stelle - wizyta 17.12 prenatalne
@Jetkaa - wizyta 20.12
@Iza-09 - wizyta 20.12
@Anolik - wizyta 21.12
@Aniaaq - wizyta 22.12 prenatalne
@Lunka85 - wizyta 22.12 prenatalne
@MamaLama - wizyta 22.12
@paxi_ab - wizyta 27.12
@Genadia - wizyta 27.12
@Bosiek - wizyta 28.12 priv
@PsychoPatka91 - wizyta 03.01
@Hmmmm - 03.01 usg połówkowe
@Anolik - wizyta 04.01
@chucherko - wizyta 04.01
@Bosiek - wizyta 10.01 NFZ
@Bosiek - wizyta 25.01 priv
@angeliskax - wizyta 12.01 połówkowe
@angeliskax - wizyta 14.01 nfz
@jul252 - wizyta 17.01 połówkowe
@MamaLama - wizyta 28.01 połówkowe


Za bety do nieba i za Kropki, aby zechciały z nami zostać ✊🏼✊🏼
Możesz mnie dopisać na 14.12.
 
A oto 1 prezent dla Dzidzi [emoji2956] syn tez doatal po prenatalnym - kij ze bylo to różowe body w jednorożca [emoji28] miala byc dziewczynka [emoji2960]
Przypominam, że kiedyś kiedyś chłopcy ubierani byli w róże a dziewczynki w błękity [emoji2368] także ten [emoji6]
 
moi kazali mo już teraz. Tym bardziej, że certyfikat kończy się mi w lutym.
Ale lekarze zalecili Ci 3 dawkę przed upłynięciem pół roku od 2? Bo ja już czekam jak na szpilkach do 20 grudnia kiedy mija mi 6 miesięcy, a jakbym mogła wcześniej to w sumie byłabym chętna.
 
Haha, no ja się właśnie zastanawiam, ilu rzeczy w ogóle nie użyję 😅 Jakbyś chciała, to możesz się podzielić swoimi doświadczeniami, myślę, że wiele z nas skorzysta :D
Powiem ze młodemu jak byl mały to najbardziej bylo mi dobrze używać pol śpiochy i body, na to bluzke kopertowa - ale Mlody z grudnia. Teraz myślę o body z długim rękawem i pol śpiochach. Mial dżinsy / koszule i nic z tego nie użyłam. Teraz ma 2 lata a nadal wolw body i spodnie. Podkoszulki mi sie sprawdziły na lato ale mial pol roku. Wiec teraz mysle ze na 1.5 sprawdza sie dopiero.
 
Powiem ze młodemu jak byl mały to najbardziej bylo mi dobrze używać pol śpiochy i body, na to bluzke kopertowa - ale Mlody z grudnia. Teraz myślę o body z długim rękawem i pol śpiochach. Mial dżinsy / koszule i nic z tego nie użyłam. Teraz ma 2 lata a nadal wolw body i spodnie. Podkoszulki mi sie sprawdziły na lato ale mial pol roku. Wiec teraz mysle ze na 1.5 sprawdza sie dopiero.
U mie taki sam zestaw, mała też z grudnia. Żałuję tylko, że nie kupiłam więcej body kopertowych takich z hm lub lupilu, one są super przy maluszkach.
 
Powiem ze młodemu jak byl mały to najbardziej bylo mi dobrze używać pol śpiochy i body, na to bluzke kopertowa - ale Mlody z grudnia. Teraz myślę o body z długim rękawem i pol śpiochach. Mial dżinsy / koszule i nic z tego nie użyłam. Teraz ma 2 lata a nadal wolw body i spodnie. Podkoszulki mi sie sprawdziły na lato ale mial pol roku. Wiec teraz mysle ze na 1.5 sprawdza sie dopiero.
Co to są pół śpiochy?

@Angiee @Bosiek bardzo się cieszę z dobrych wiaodmosci [emoji7][emoji7][emoji7]
 
Zawalone zatoki i gardlo. Zapisal mi syrop na gardlo, tabletki do ssania, spray na gardlo i do nosa. Mam nadzieje ze pomoga.
 
reklama
Ja dzisiaj byłam na wizycie u nowej Pani ginekolog i jestem zachwycona! To jaka była rozmowna, ile mi zdjęć maluszka dała i pokazywała jak szaleje w brzuchu 🥰 właśnie takiego lekarza szukałam ☺️ No i siusiaka było widać na kilometr 😛 następna wizyta 5 stycznia 🙊 po świętach będę siedzieć jak ba szpilkach i czekać na wizytę 🙈

Dziewczyny trzymam kciuki za Wasze prenatalne i wizyty 🥰
 
Do góry