reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Passtelova masz juz wyniki bety? [emoji4]

Coś mi dzisiaj chyba zaszkodziło i mnie mdli, a nie wierze że to objaw ciąży bo za wcześnie. Temperature tez mam wyższą niz zazwyczaj bo 36.8, a standardowo 35.8 w pierwszej fazie cyklu, a po owu 36.4. Ogólnie dziwnie sie czuję, jakbym była taka śnięta i bez życia..
 
reklama
Passtelova masz juz wyniki bety? [emoji4]

Coś mi dzisiaj chyba zaszkodziło i mnie mdli, a nie wierze że to objaw ciąży bo za wcześnie. Temperature tez mam wyższą niz zazwyczaj bo 36.8, a standardowo 35.8 w pierwszej fazie cyklu, a po owu 36.4. Ogólnie dziwnie sie czuję, jakbym była taka śnięta i bez życia..
mam mieć koło 19 😐 ja mam teraz cały czas temp. powyżej 37.0.
 
Ja PreMom włączyłam w tryb ciążowy, ale oprócz idealnej oceny daty i TC nic szczególnego z niej nie wynoszę. Miałam tez Mój Kalendarzyk, ale teraz jest kompletnie bezużyteczny. Obecnie korzystam z Preglife i Ciąża+ ale byłam ciekawa czy są fajniejsze opcje. Spróbuję tych o których pisze @KasiaS93
Ja wlasnie od roku korzystam z apki Mój kalendarzyk, ale rzeczywiście teraz jest bezużyteczna.
 
Passtelova masz juz wyniki bety? [emoji4]

Coś mi dzisiaj chyba zaszkodziło i mnie mdli, a nie wierze że to objaw ciąży bo za wcześnie. Temperature tez mam wyższą niz zazwyczaj bo 36.8, a standardowo 35.8 w pierwszej fazie cyklu, a po owu 36.4. Ogólnie dziwnie sie czuję, jakbym była taka śnięta i bez życia..
To mogą być mdłości. W pierwszej ciąży wymiotowałam 1,5 tygodnia po zapłodnieniu. I bałam się, że mam covid. [emoji2356]
Ogólnie przez całą ciążę wymiotowałam łącznie 8 razy także nie był to zwiastun tragedii. [emoji6]
 
reklama
To mogą być mdłości. W pierwszej ciąży wymiotowałam 1,5 tygodnia po zapłodnieniu. I bałam się, że mam covid. [emoji2356]
Ogólnie przez całą ciążę wymiotowałam łącznie 8 razy także nie był to zwiastun tragedii. [emoji6]
To grubo [emoji28] mi już przeszło, tylko podczas robienia obiadu mnie mdlilo[emoji4]
 
Do góry