reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Cześć dziewczyny. Przywitam się i ja. Termin @ na sobotę, ale nie mogłam wytrzymać i robiłam test już wczoraj po południu i ujrzałam blada kreskę, dzisiaj była już dużo bardziej wyraźna😊 ciężko mi w to uwierzyć.
Mam już córkę z czerwca 2019 i bardzo mnie ten czerwiec cieszy😊 to był super termin. Miałam być teraz marcową mamą, ale poronilam samoistnie na początku sierpnia. Poczekałam do pierwszej miesiączki po i wygląda na to, że znów się udało. Trzymajcie kciuki, nie ukrywam, że bardzo się boję 🥰
 
A to może i tak [emoji4] dla mnie branie zelaza jezeli ma sie w normie jest bez sensu wiec jakos z gory zalożylam ze był niedobór [emoji4]
zgodzę się, ja teraz po poronieniu sprawdzalam ferrytyne i miałam na dolnej granicy, więc musiałam przyjmować żelazo w tabletkach i gin mowil, żeby wtedy się nie starać, albo odstawić od razu po pozytywnym teście. Tutaj chodzi o tygodnie 3-8, później oczywiście można suplementowac. Dlatego bez wskazań lekarza i bez zbadania żelaza, lepiej nie przyjmować na własną rękę
 
Cześć dziewczyny. Przywitam się i ja. Termin @ na sobotę, ale nie mogłam wytrzymać i robiłam test już wczoraj po południu i ujrzałam blada kreskę, dzisiaj była już dużo bardziej wyraźna[emoji4] ciężko mi w to uwierzyć.
Mam już córkę z czerwca 2019 i bardzo mnie ten czerwiec cieszy[emoji4] to był super termin. Miałam być teraz marcową mamą, ale poronilam samoistnie na początku sierpnia. Poczekałam do pierwszej miesiączki po i wygląda na to, że znów się udało. Trzymajcie kciuki, nie ukrywam, że bardzo się boję [emoji3059]
Trzymamy kciuki [emoji4]
Ja dzisiaj zrobiłam bete..
 
zgodzę się, ja teraz po poronieniu sprawdzalam ferrytyne i miałam na dolnej granicy, więc musiałam przyjmować żelazo w tabletkach i gin mowil, żeby wtedy się nie starać, albo odstawić od razu po pozytywnym teście. Tutaj chodzi o tygodnie 3-8, później oczywiście można suplementowac. Dlatego bez wskazań lekarza i bez zbadania żelaza, lepiej nie przyjmować na własną rękę
Ja w połowie sierpnia badałam ferrytyne i wyszło 9 (rok temu mialam 4, a norma od 13 wiec masakrycznie mało mi wzrosło patrząc, ze przez rok cały czas brałam zelazo). Gin widzial wynik 2 tygodnie temu i przepisał mi kolejne opakowania.. moze faktycznie sobie odstawie do wizyty bo i tak patrzac jak wolno to sie u mnie zmienia to nie zrobi różnicy..
 
zgodzę się, ja teraz po poronieniu sprawdzalam ferrytyne i miałam na dolnej granicy, więc musiałam przyjmować żelazo w tabletkach i gin mowil, żeby wtedy się nie starać, albo odstawić od razu po pozytywnym teście. Tutaj chodzi o tygodnie 3-8, później oczywiście można suplementowac. Dlatego bez wskazań lekarza i bez zbadania żelaza, lepiej nie przyjmować na własną rękę
Potwierdzam. Jak nie ma niedoborów żelaza to lepiej nie suplementowac. Ja co prawda nie sprawdzałam poziomu żelaza ale raczej nie mam problemów z nim. Wyniki zawsze w normie. U Pana Tabletki jest ranking suplementów dla kobiet w ciąży. Wrzucam link gdyby któraś z Was zastanawiała się co wybrać ;)
Ja się chyba zdecyduję się na Mamadha :)
 
Potwierdzam. Jak nie ma niedoborów żelaza to lepiej nie suplementowac. Ja co prawda nie sprawdzałam poziomu żelaza ale raczej nie mam problemów z nim. Wyniki zawsze w normie. U Pana Tabletki jest ranking suplementów dla kobiet w ciąży. Wrzucam link gdyby któraś z Was zastanawiała się co wybrać ;)
Ja się chyba zdecyduję się na Mamadha :)
Ja te je będę zamawiać :)
 
reklama
Ja w połowie sierpnia badałam ferrytyne i wyszło 9 (rok temu mialam 4, a norma od 13 wiec masakrycznie mało mi wzrosło patrząc, ze przez rok cały czas brałam zelazo). Gin widzial wynik 2 tygodnie temu i przepisał mi kolejne opakowania.. moze faktycznie sobie odstawie do wizyty bo i tak patrzac jak wolno to sie u mnie zmienia to nie zrobi różnicy..
hmm a bierzesz dodatkowo b12? Faktycznie malutko, ja miałam 11, ciekawe czy coś ruszyło przez miesiąc
 
Do góry