reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Mi też lekarz kazał przyjść 2 tygodnie po pozytywnym tescie, ale pójde kilka dni później koło15.10 jezeli do tego czasu wszystko będzie ok.

Od zeszłego wtorku mam plamienia, pierwsze kilka dni ok, bo pewnie było zagnieżdżenie, ale teraz gdzies od 5 dniu mam czasami śluz podbarwiony na różowo i nie wiem co o tym myśleć. Wszsytkie leki podtrzymijące biore więc wizyta u lekarza nic nie zmieni. Bety nie chciałam robic bo przy poprzednich ciążach robilam regularbie i była super przez długi czas a i tak poronilam. Tym razem chyba jestem zmuszona, aby sztucznie nie podtrzymywać źle rozwijającej sie ciąży.
Na razie wstrzymam się z wizytą, za parę dni się umowie do lekarza. W czerwcu też robiłam regularnie bety, ładnie przyrastaly, a w 6 tygodniu poroniłam. Oby tym razem się na udało 😉 Trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku.
 
reklama
Delikatnie metaliczny posmak, ale gdybym nie widziała o ciąży, to bym na pewno nie czuła tego. Delikatne buzowanie w brzuchu jak woda gazowana., od czasu mocno zaboli jajnik. I szybko się denerwuję. A tak to wszystko ok.
No ja też jakaś nabuzowana chodzę i się wściekam o byle co, też czasami zakluje mnie jajnik, ale tak przez chwilkę.
 
Macie jakieś objawy ciąży? Mnie bolą piersi, gdy ich dotykam i często czuje takie dziwne jakby łaskotanie w podbrzuszu, a czasami takie delikatne pobolewanie.
też miałam metaliczny posmak, ale już go nie czuje. Dzisiaj od rana mi było słabo, ale to chyba z tych nerwów z pobierania krwi. Natomiast bardzo bolą mnie piersi. Aż się cieszę, że mam małe, bo mogę jakoś spać 😂 od wczoraj też"czuję" podbrzusze, ale bólem tego nie mogę nazwać. Więc w sumie brak okresu i bolące piersi i to tyle.
 
Macie jakieś objawy ciąży? Mnie bolą piersi, gdy ich dotykam i często czuje takie dziwne jakby łaskotanie w podbrzuszu, a czasami takie delikatne pobolewanie.
Mnie od czwartku do niedzieli bolało podbrzusze i w czwartek jakoś mi niedobrze było. Kilka dni miałam jakieś dziwne uczucie w piersiach. Myślałam, że mam owulację w czwartek, ale jak ból przeciągnął się do niedzieli to nabrałam wątpliwości i zrobiłam test. Pierwszy zrobiłam już w niedzielę, ale to był dosłownie cień cienia cienia, że zastanawiałam się, czy to nie jakaś kreska fabryczna. Wczoraj już była jasna, różowa widoczna kreska.
Od poniedziałku zero objawów. Czuję się zupełnie normalnie. [emoji6]
 
Ja od kilku lat prowadze kalendarz miesiaczek w aplikacji Flo, tam mam cała hitorie m.in. kiedy robilam testy, jakie i kiedy miałam wyniki bety oraz innych badan i ogólnie dużo notatek wiec póki co tylko przełączyłam na tryb ciążowy.
 
reklama
Ja PreMom włączyłam w tryb ciążowy, ale oprócz idealnej oceny daty i TC nic szczególnego z niej nie wynoszę. Miałam tez Mój Kalendarzyk, ale teraz jest kompletnie bezużyteczny. Obecnie korzystam z Preglife i Ciąża+ ale byłam ciekawa czy są fajniejsze opcje. Spróbuję tych o których pisze @KasiaS93
 
Do góry