reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Gratuluje :) test robiłaś tak jak ja w poniedzialek dzien przed planowana miesiaczką i mi tez kalkulator wskazuje 7.06. [emoji4] tylko ja mam krótkie cykle, dopiero 3t5d
O ja tez mam krotkie cykle i dziś dopiero według ostatniej miesiączki jest 4 tydz. Zastanawiam się, ginekolog mówił, żeby do niego przyjść dwa tydz po zaginionej miesiączce. To będzie dopiero 5 tydz. Pewnie jeszcze nic nie będzie widać prawda? 🙈
 
reklama
Cześć dziewczyny. Byłam dzisiaj drugi raz spróbować pobrać krew. Znowu cztery wkłucia i znowu nic 😱 przyszłam do domu i popłakałam się z bezsilności. Bolą mnie już całe dłonie. Panie z laboratorium wysłały mnie na drugi koniec miasta, żeby inna, bardziej doświadczona pielęgniarka pobrała mi krew strzykawka z tłokiem 😭 Ostatecznie się udało bez tego i było dużo śmiechu, a na końcu dostałam pieczątkę dzielnego pacjenta 🤪 ale tak mnie to dzisiaj wykończyło, że poszłam spać i dopiero się obudziłam. Zastanawiam się nad zrobieniem drugiej bety...
 
Cześć dziewczyny. Byłam dzisiaj drugi raz spróbować pobrać krew. Znowu cztery wkłucia i znowu nic [emoji33] przyszłam do domu i popłakałam się z bezsilności. Bolą mnie już całe dłonie. Panie z laboratorium wysłały mnie na drugi koniec miasta, żeby inna, bardziej doświadczona pielęgniarka pobrała mi krew strzykawka z tłokiem [emoji24] Ostatecznie się udało bez tego i było dużo śmiechu, a na końcu dostałam pieczątkę dzielnego pacjenta [emoji2957] ale tak mnie to dzisiaj wykończyło, że poszłam spać i dopiero się obudziłam. Zastanawiam się nad zrobieniem drugiej bety...
Masakra, bardzo współczuję... Chyba na Twoim miejscu nie robiłabym tej drugiej.
 
Właśnie umówiłam wizytę do ginekologa na 18.10.2021 r. Chyba zniosę jajko :D Chcemy powiedzieć rodzinie dopiero po USG, ale to może być trudne :D
 
Cześć dziewczyny. Byłam dzisiaj drugi raz spróbować pobrać krew. Znowu cztery wkłucia i znowu nic 😱 przyszłam do domu i popłakałam się z bezsilności. Bolą mnie już całe dłonie. Panie z laboratorium wysłały mnie na drugi koniec miasta, żeby inna, bardziej doświadczona pielęgniarka pobrała mi krew strzykawka z tłokiem 😭 Ostatecznie się udało bez tego i było dużo śmiechu, a na końcu dostałam pieczątkę dzielnego pacjenta 🤪 ale tak mnie to dzisiaj wykończyło, że poszłam spać i dopiero się obudziłam. Zastanawiam się nad zrobieniem drugiej bety...
Bardzo Ci współczuję :( Znam ten problem, a przed nami coraz więcej badań, więc musimy to przetrwać :D Ja nie robię drugiej bety.
 
O ja tez mam krotkie cykle i dziś dopiero według ostatniej miesiączki jest 4 tydz. Zastanawiam się, ginekolog mówił, żeby do niego przyjść dwa tydz po zaginionej miesiączce. To będzie dopiero 5 tydz. Pewnie jeszcze nic nie będzie widać prawda? [emoji85]
Mi też lekarz kazał przyjść 2 tygodnie po pozytywnym tescie, ale pójde kilka dni później koło15.10 jezeli do tego czasu wszystko będzie ok.

Od zeszłego wtorku mam plamienia, pierwsze kilka dni ok, bo pewnie było zagnieżdżenie, ale teraz gdzies od 5 dniu mam czasami śluz podbarwiony na różowo i nie wiem co o tym myśleć. Wszsytkie leki podtrzymijące biore więc wizyta u lekarza nic nie zmieni. Bety nie chciałam robic bo przy poprzednich ciążach robilam regularbie i była super przez długi czas a i tak poronilam. Tym razem chyba jestem zmuszona, aby sztucznie nie podtrzymywać źle rozwijającej sie ciąży.
 
Macie jakieś objawy ciąży? Mnie bolą piersi, gdy ich dotykam i często czuje takie dziwne jakby łaskotanie w podbrzuszu, a czasami takie delikatne pobolewanie.
 
Mi też lekarz kazał przyjść 2 tygodnie po pozytywnym tescie, ale pójde kilka dni później koło15.10 jezeli do tego czasu wszystko będzie ok.

Od zeszłego wtorku mam plamienia, pierwsze kilka dni ok, bo pewnie było zagnieżdżenie, ale teraz gdzies od 5 dniu mam czasami śluz podbarwiony na różowo i nie wiem co o tym myśleć. Wszsytkie leki podtrzymijące biore więc wizyta u lekarza nic nie zmieni. Bety nie chciałam robic bo przy poprzednich ciążach robilam regularbie i była super przez długi czas a i tak poronilam. Tym razem chyba jestem zmuszona, aby sztucznie nie podtrzymywać źle rozwijającej sie ciąży.
Myślę, że warto skontaktować się z lekarzem. Stres w tej sytuacji działa na niekorzyść.
 
reklama
Macie jakieś objawy ciąży? Mnie bolą piersi, gdy ich dotykam i często czuje takie dziwne jakby łaskotanie w podbrzuszu, a czasami takie delikatne pobolewanie.
Delikatnie metaliczny posmak, ale gdybym nie widziała o ciąży, to bym na pewno nie czuła tego. Delikatne buzowanie w brzuchu jak woda gazowana., od czasu mocno zaboli jajnik. I szybko się denerwuję. A tak to wszystko ok.
 
Do góry