reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Witam dziewczyny, dzisiaj zrobilam test płytkowy po południu z ciekawości bo już nie mogłam wytrzymać do soboty, wyszła lekka kreseczka myślałam że mam omamy.. 😱 zrobiłam 2 strumieniowy i znowu lekka kreseczka, jutro lecę na betę, ale dalej w to nie wierzę, że być może się udało 🥰🤭
 

Załączniki

  • 20210929_184016.jpg
    3,5 MB · Wyświetleń: 94
  • 20210929_181439.jpg
    20210929_181439.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 142
Idę pierwszy raz do ginekologa jutro i wizytę mam w aplikacji zaplanowaną na 20 min 😅 czy to się serio da w takim czasie ogarnąć? Badanie i tyle pytań i tematów do poruszenia.. 😅😅 wgl też pierwsza ciąża więc nie wiem do końca czego się spodziewać.
 
A który tydzien? [emoji4]Bo jak wczesna ciąza to lekarz moze zobaczyc tylko pęcherzyk ciązowy i kaze Ci przyjsc za 1-2 tygodnie na serduszko. I wtedy ani karty ciazowej ani terminu Ci nie poda, pewnie jak wszystko jest ok to tylko witaminy Ci bedzie kazal brac, moze jakies badania i powie zeby sie nie martwic, i dziekuje do widzenia [emoji16]
 
A który tydzien? [emoji4]Bo jak wczesna ciąza to lekarz moze zobaczyc tylko pęcherzyk ciązowy i kaze Ci przyjsc za 1-2 tygodnie na serduszko. I wtedy ani karty ciazowej ani terminu Ci nie poda, pewnie jak wszystko jest ok to tylko witaminy Ci bedzie kazal brac, moze jakies badania i powie zeby sie nie martwic, i dziekuje do widzenia [emoji16]
Dokładnie tak jest jak pisze @joszka :) ja wczoraj byłam u lekarza jakoś w 5t0d, pęcherzyk jest w dobrym miejscu nawet żółtkowy było widać, zaleciła brać suple dla ciężarnych ale bez żelaza, i zaprosiła na kolejną wizytę za jakiś tydzień albo dwa :)
 
Dokładnie tak jest jak pisze @joszka :) ja wczoraj byłam u lekarza jakoś w 5t0d, pęcherzyk jest w dobrym miejscu nawet żółtkowy było widać, zaleciła brać suple dla ciężarnych ale bez żelaza, i zaprosiła na kolejną wizytę za jakiś tydzień albo dwa :)
Jestem ciekawa dlaczego lekarz zabronił brać żelaza? Dokładnie rok temu jak zaszlam w ciaze (poronilam) to przy okazji zrobiłam morfologie i wyszła mi anemia. Internista, ginekolog i hematolog kazali brac zelazo. Zelazo juz dawno ok, tylko ferrytyna przez ten rok dalej słaba wiec ciągle sie suplementuje.. mam lekarza z invimedu i chyba cos by wspomnial, zeby przestac brac. Sama nie wiem..
 
Jestem ciekawa dlaczego lekarz zabronił brać żelaza? Dokładnie rok temu jak zaszlam w ciaze (poronilam) to przy okazji zrobiłam morfologie i wyszła mi anemia. Internista, ginekolog i hematolog kazali brac zelazo. Zelazo juz dawno ok, tylko ferrytyna przez ten rok dalej słaba wiec ciągle sie suplementuje.. mam lekarza z invimedu i chyba cos by wspomnial, zeby przestac brac. Sama nie wiem..
no ale ty miałaś anemię. A u koleżanki niewiadomo. Jeśli będzie brała żelazo mimo dobrych wyników może zaszkodzić maleństwu.
 
reklama
A który tydzien? [emoji4]Bo jak wczesna ciąza to lekarz moze zobaczyc tylko pęcherzyk ciązowy i kaze Ci przyjsc za 1-2 tygodnie na serduszko. I wtedy ani karty ciazowej ani terminu Ci nie poda, pewnie jak wszystko jest ok to tylko witaminy Ci bedzie kazal brac, moze jakies badania i powie zeby sie nie martwic, i dziekuje do widzenia [emoji16]
4 tyg i 6 dni. W poniedziałek miałam bHCG 771 to może coś będzie widać dzisiaj.
 
Do góry