reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Dla mnie to też takie nie do końca jasne. Po prostu rzuciłam temat co Wy o tam sądzicie 😊
Ja po mimo 13tyg nie słyszę serduszka przez detektor, nie wiem czy źle szukam czy tak się chowa 🙈😂
 
To ja wam napisze, że mialam usg w 7 tygodniu, bo sama na nie szłam, teraz w 12 i 20 i koniec. Chyba, że położna stwierdzi, że jest coś nie tak, albo stwierdzi, że dziecko jest źle ułożone do porodu to będzie 3.W pierwszej ciąży do 16 tygodnia latałam do Polski do lekarza, bo było to dla mnie niepojęte później był covid i koniec wyjazdów teraz nie panikuje chociaż wolałabym, żeby było jak w Polsce i wam zazdroszczę tego częstego podglądania maluszka 🙂
 
reklama
Dla mnie to też takie nie do końca jasne. Po prostu rzuciłam temat co Wy o tam sądzicie 😊
Ja po mimo 13tyg nie słyszę serduszka przez detektor, nie wiem czy źle szukam czy tak się chowa 🙈😂
No ja sie z detektora narazie wyleczylam... Szukalam 4 razy w 12 tygodniu i tez nie znalazlam ani razu. A stres straszny przez to mialam, dopki nie poszlam na prenatalne. Lekarka, kyora robila mi prenatalne oczywiscie mnie ochrzanila i powiedziala, ze detektora to moge kolo 20 tygodnia uzywac, wtedy powinno byc slychac. Wiec ja sobie narazie daruje, lezy w szafie. A w poprzedniej ciazy bylam fanka detektora😉
 
Do góry