reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

No ja sie z detektora narazie wyleczylam... Szukalam 4 razy w 12 tygodniu i tez nie znalazlam ani razu. A stres straszny przez to mialam, dopki nie poszlam na prenatalne. Lekarka, kyora robila mi prenatalne oczywiscie mnie ochrzanila i powiedziala, ze detektora to moge kolo 20 tygodnia uzywac, wtedy powinno byc slychac. Wiec ja sobie narazie daruje, lezy w szafie. A w poprzedniej ciazy bylam fanka detektora😉
To samo powiedziała moja, że od 20 tygodnia mogę sobie używać a teraz to niepotrzebny stres i miała rację.
 
reklama
Hejka 😊dziewczyny kiedy planujecie kupić wózek? Bo ja już zaczęłam oglądać i co jeden to ladniejszy 🥰
Po prenatalnych chcemy iść się rozejrzeć, żeby w ogóle wiedzieć, na co zwracać uwagę. Ja ostatnio wózek prowadziłam chyba z młodszą siostrą jak miałam 5 lat 😂 A chcemy kupić pewnie jakiś lepszy, tyle że używany. Więc w styczniu zacznę się rozglądać na olx, bo tam to jak jakaś fajna oferta to może szybko zniknąć.
W ogóle mam tak, że super mi się ogląda rzeczy dla dzieci, ale nawet jak chciałam kupić jakąś drobnostkę, to mam straszny opór i najchętniej nie kupowałabym nic aż do porodu.
 
Po prenatalnych chcemy iść się rozejrzeć, żeby w ogóle wiedzieć, na co zwracać uwagę. Ja ostatnio wózek prowadziłam chyba z młodszą siostrą jak miałam 5 lat 😂 A chcemy kupić pewnie jakiś lepszy, tyle że używany. Więc w styczniu zacznę się rozglądać na olx, bo tam to jak jakaś fajna oferta to może szybko zniknąć.
W ogóle mam tak, że super mi się ogląda rzeczy dla dzieci, ale nawet jak chciałam kupić jakąś drobnostkę, to mam straszny opór i najchętniej nie kupowałabym nic aż do porodu.
Oj ja też bym kupiła wszystko ale potem czuje jakąś blokadę w sobie i przechodze obok tych cudownych ciuszkow😍
 
Ja patrząc na wózek dobieram go do miejsca gdzie mieszkam.. Mam drogę do domu w kamieniach. Więc np wiem ze mój przyszły wózek musi mieć dmuchane duże koła :) może być duży bo mam gdzie go schować :) i napewno bym chciała żeby był uniwersalny.. Jakiś beż, brąz nawet błękitny. Dodatki będą pod płeć w wózku..
 
reklama
Ja będę zwracać uwagę na lekkość i skomplikowanie w zakładaniu gondoli. Gdyby się jeszcze znalazł z wąskim rozstawem kół, to byłabym przeszczęśliwa :)
 
Do góry