reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Z tym co napisałaś w drugiej cześć-spokojna ale w glowie myśli placza - mam tak samo to ten wewnątrzny strach. Mądrze napisałaś wszystkie dziewczyny super prenatalne- u Was niestety było inaczej - u mojej szwagierki cala ciaza super a chrześniak przy porodzie z trisomia - dlatego myślę że wewnętrznie tak strasznie się boję dlatego że dotknęło to bezpośrednio nas i naszych bliskich. Ale musimy być dobrej myśli że co złego to już za nami ✊✊ i tak jesteś w lepszej sytuacji bo Wy juz w poniedziałek będziecie wszystko wiedzieć, a ja cierpliwie poczekam do czwartku No chyba ze wcześniej już dostanę wyniki nifty ;) od przyszłego tygodnia zaczniemy myśleć tylko pozytywnie i cieszyć się naszymi bombelkami ❤🤗
Oby było tak jak mówisz! Widzisz, ja mam poczucie, że dobry diagnosta genetyczny jest w stanie wypatrzeć wady wskazujące na trisomie.. Dlatego wiem, że będę bardzo czujna na swoim badaniu. W poprzedniej ciąży nie znałam się jakoś super, a i tak czułam, że zostałam "odhaczona" i nie pomyliłam się, bo wady, które mieliśmy były rażące, a mimo wszystko lekarz nie zwrócił na nie uwagi. Więc teraz mam plan być czujna i wymagająca, żeby po badaniach mieć te 80% spokoju, a resztę uzyskać po otrzymaniu wyników biochemii :) w jakim dn będziesz w dniu badania? Ja 12+1 i mam nadzieję, że bąbel będzie miał blisko 6cm :)
 
reklama
Dziewczyny kciuki za wizyty.
Ja dzis mam jakiś gorszy dzień. Rano było jeszcze ok, a teraz rozbolala mnie głową od ostrego słońca i wszystko mnie drażni, a najgorzej zapachy [emoji1785]
Gdyby nie głowa, było by ok.. jak nie uroki [emoji6]
 
Oby było tak jak mówisz! Widzisz, ja mam poczucie, że dobry diagnosta genetyczny jest w stanie wypatrzeć wady wskazujące na trisomie.. Dlatego wiem, że będę bardzo czujna na swoim badaniu. W poprzedniej ciąży nie znałam się jakoś super, a i tak czułam, że zostałam "odhaczona" i nie pomyliłam się, bo wady, które mieliśmy były rażące, a mimo wszystko lekarz nie zwrócił na nie uwagi. Więc teraz mam plan być czujna i wymagająca, żeby po badaniach mieć te 80% spokoju, a resztę uzyskać po otrzymaniu wyników biochemii :) w jakim dn będziesz w dniu badania? Ja 12+1 i mam nadzieję, że bąbel będzie miał blisko 6cm :)
Ja mam dziś 11+6 ;) na prenatalnych będę 12+6 , idziemy niemal łeb w łeb :) tez mam nadzieję że moje serduszko będzie miało ponad 6cm - ostatnio na badaniu 18.11 pokazywał jeden dzień mlodszy z wymiarów niż z daty om ale miałam usg przez brzuch stąd może różnica mm ;) dużo dziewczyn właśnie idzie na prenatalne w poniedziałek w naszym terminie - sama chciałam tez przełożyć ale niestety nie dało się wiec poczekam cierpliwie do czwartku :)
Tez mam zamiar pomęczyć trochę diagnostę, żeby nie było jakiś niedomówień, nawet zapytam czy jest możliwość nagrania filmu z badania. Jak będę niezadowolona to z pewnością mu to powiem i wysmaruje opinie, ale idę prywatnie do miejsca gdzie w regionie ma najlepsze opinie, także jestem dobrej myśli ;)
 
Ja mam dziś 11+6 ;) na prenatalnych będę 12+6 , idziemy niemal łeb w łeb :) tez mam nadzieję że moje serduszko będzie miało ponad 6cm - ostatnio na badaniu 18.11 pokazywał jeden dzień mlodszy z wymiarów niż z daty om ale miałam usg przez brzuch stąd może różnica mm ;) dużo dziewczyn właśnie idzie na prenatalne w poniedziałek w naszym terminie - sama chciałam tez przełożyć ale niestety nie dało się wiec poczekam cierpliwie do czwartku :)
Tez mam zamiar pomęczyć trochę diagnostę, żeby nie było jakiś niedomówień, nawet zapytam czy jest możliwość nagrania filmu z badania. Jak będę niezadowolona to z pewnością mu to powiem i wysmaruje opinie, ale idę prywatnie do miejsca gdzie w regionie ma najlepsze opinie, także jestem dobrej myśli ;)
Czekamy razem do czwartku :/ im bliżej tym bardziej się stresuje i myślę.
Ja dziś mam taki dzień do bani.. Nie chce mi się nic. Nie mam apetytu . Wkurza mnie ten zatkany nos i gardło....
 
MMa
Czekamy razem do czwartku :/ im bliżej tym bardziej się stresuje i myślę.
Ja dziś mam taki dzień do bani.. Nie chce mi się nic. Nie mam apetytu . Wkurza mnie ten zatkany nos i gardło...
Na którą macie wizytę w czwartek? :)
Czasem takie dni się zdarzają , może pogoda nie pomaga bo u mnie od śniegu przez słońce deszcz i inne... połóż się odpocznij, drzemka jest najlepszym lekarstwem :)
 
Witam 🤰🏽🤰🏽

Aby było nam raźniej w dniu wizyty, bądźmy dla siebie wsparciem 😊

@DomiNikaKukakaan - wizyta 02.12 prenatalne
@Lilkafil - wizyta 02.12
@Genadia - wizyta 02.12

Powodzenia na dzisiejszych wizytach! Za dobre wiadomości i piękne widoki! ✊🏼☀️



@angeliskax - wizyta 03.12
@Mamamonia88 - wizyta 03.12 prenatalne
@Eevee - wizyta 06.12 prenatalne
@mfifi04 - wizyta 06.12 prenatalne
@Kundlica - wizyta 06.12 prenatalne
@Lilkafil - wizyta 06.12 nifty pro
@Hankaa - wizyta 07.12
@Aga0502 - wizyta 08.12
@weronika9196 - wizyta 08.12
@Mimi94 - wizyta 08.12 prenatalne
@Bosiek - wizyta 08.12 prenatalne
@meth - wizyta 08. 12
@Jetkaa - wizyta 09.12 prenatalne
@DomiNikaKukakaan - wizyta 09.12
@Florestyna - wizyta 09.12 prenatalne
@Eevee - wizyta 09.12
@guziczek80 - wizyta 10.12 prenatalne
@Bosiek - wizyta 10.12 prenatalne
@MamaTosi16 - wizyta 10.12
@Lilka92 - wizyta 10.12 prenatalne
@Hmmmm - wizyta 13.12
@Bosiek - wizyta 14.12 patologia ciąży
@Hankaa - wizyta 14.12 prenatalne
@Florestyna - wizyta 14.12
@Magdalena09 - wizyta 14.12 prenatalne
@Mimi94 - wizyta 14.12
@joszka - wizyta 14.12
@Katarzyna542 - wizyta 14.12
@zaskoczONA - wizyta 15.12
@jul252 - wizyta 15.12
@Paulina_N - wizyta 16.12
@Mama_n.s. - wizyta 16.12
@Hmmmm - wizyta 16.12
@Katarzyna542 - wizyta 17.12 prenatalne
@Bosiek - wizyta 17.12 NFZ
@Passtelova - wizyta 17.12
@Jetkaa - wizyta 20.12
@Iza-09 - wizyta 20.12
@Anolik - wizyta 21.12
@Aniaaq - wizyta 22.12 prenatalne
@Lunka85 - wizyta 22.12 prenatalne
@MamaLama - wizyta 22.12
@Bosiek - wizyta 28.12 priv
@PsychoPatka91 - wizyta 03.01
@Anolik - wizyta 04.01
@Bosiek - wizyta 10.01 NFZ
@Bosiek - wizyta 25.01 priv



Za bety do nieba i za Kropki, aby zechciały z nami zostać ✊🏼✊🏼
Wpisz mi też 3.01 połówkowe USG...

A od 10.01 zaczynamy szkołę rodzenia on-line (ze względu na spodziewanego wcześniaka chcę mieć to wcześniej z głowy)
Oby było tak jak mówisz! Widzisz, ja mam poczucie, że dobry diagnosta genetyczny jest w stanie wypatrzeć wady wskazujące na trisomie.. Dlatego wiem, że będę bardzo czujna na swoim badaniu. W poprzedniej ciąży nie znałam się jakoś super, a i tak czułam, że zostałam "odhaczona" i nie pomyliłam się, bo wady, które mieliśmy były rażące, a mimo wszystko lekarz nie zwrócił na nie uwagi. Więc teraz mam plan być czujna i wymagająca, żeby po badaniach mieć te 80% spokoju, a resztę uzyskać po otrzymaniu wyników biochemii :) w jakim dn będziesz w dniu badania? Ja 12+1 i mam nadzieję, że bąbel będzie miał blisko 6cm :)
Ja w 12+1 miałam malucha 5.5cm... i lekarka powiedziała że zgadza się co do dnia - i wg om i USG było 12+1 - robione przez brzuch
 
reklama
MMa

Na którą macie wizytę w czwartek? :)
Czasem takie dni się zdarzają , może pogoda nie pomaga bo u mnie od śniegu przez słońce deszcz i inne... połóż się odpocznij, drzemka jest najlepszym lekarstwem :)
Mam na 12ta.. Muszę jechać 120km.. Z moim pęcherzem to mi zostaje zakup pieluchomajek 😂
Myślę wlasnke się zdrzemnąć. U nas śniegu było dużo.. Ale wczoraj przyszedł halny i wszystko zabrał..
 
Do góry