reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Matko, już w styczniu zaczna sie u nas połówkowe?[emoji54][emoji54][emoji54] Matko jak ten czas zasuwa [emoji85]
To samo pomyślałam!

Ja mam spadek formy psychicznej.. Już jakiś czas.. Nic mi się nie układa tak jakbym oczekiwała.. [emoji17] W sumie też denerwują mnie niektóre ciążowe dolegliwości - niskie ciśnienie, szum w uszach, walenie serca, kłucie w okolicy kości biodrowej przez które chodzę jak potelepana chwilami.. Z jednej strony mam poczucie, że to nic takiego i nie mam prawa narzekać, a z drugiej to są takie drobne ale upierdliwe dolegliwości przez które po prostu mi źle i czuję się jak kaleka.. A znów sama siebie w myślach ganie, że powinnam być wdzięczna, bo nie wymiotuję, nie ciągnie mnie jak tylko coś powaham, nie chudnę, nie muszę leżeć, brzuch mnie nie boli i jak ja mogę narzekać.. [emoji2368] Wybaczcie taki pesymizm dziś, ale tylko na to mnie stać.. [emoji17]
 
Zwariować można... Cały dzień na nic w zasadzie nie mam apetytu. Coś podjadam, ratuje się owocami i jogurtami ale moja dieta i tak woła o pomstę do nieba 🙈 a jak mnie już na coś najdzie to mnie aż skręca... Teraz bym zjadła takie świąteczne pierogi i jakiś dobry, mokry serniczek 🥰🥰🥰 ale mam lenia i nie chce mi się nigdzie po to jechać 😣

Jutro mamy spotkanie wigilijne z pracy, trochę szybko ale tak się cieszę że będę mogła spędzić ze wszystkimi trochę czasu 🤩 żałuję tylko bo chciałam kupić sobie jakieś botki na obcasie a żadne mi się nie podobały. I cholera nie wiem w jakim butach jutro pójdę 🤦‍♀️
 
A co badaja na polowkowych? To sa takie jak prenatalne?
tak, drugie równie ważne badanie, gdzie ocenia się anatomię dziecka i np mogą wyjść wady, które przydarzyły się z innych powodów niż genetyczne. Warto je zrobić :) Nie raz po tym wiadomo, że np jakieś dziecko będzie musiało mieć operację wewnątrzmaciczną lub zaraz po urodzeniu.
 
tak, drugie równie ważne badanie, gdzie ocenia się anatomię dziecka i np mogą wyjść wady, które przydarzyły się z innych powodów niż genetyczne. Warto je zrobić :) Nie raz po tym wiadomo, że np jakieś dziecko będzie musiało mieć operację wewnątrzmaciczną lub zaraz po urodzeniu.
Ah dzieki 😀 czyli kolejny stres 😱
 
Dziewczyny powiedzcie mi mam przeziębienie.. Karat ból gardła i teraz ból mięśni.. Bez gorączki czy kaszlu.. Nie wiem już w sumie czy to przeziębienie czy grypa.. Jak myślicie kiedy udać się do lekarza? Leków i tak mi nie da bo w sumie nic się nie dzieje.. Ale martwi mnie ten ból mięśni..
 
Dziewczyny powiedzcie mi mam przeziębienie.. Karat ból gardła i teraz ból mięśni.. Bez gorączki czy kaszlu.. Nie wiem już w sumie czy to przeziębienie czy grypa.. Jak myślicie kiedy udać się do lekarza? Leków i tak mi nie da bo w sumie nic się nie dzieje.. Ale martwi mnie ten ból mięśni..
Brzmi trochę covidowo... Oby Ci gorączka nie dołączyła.. Z tym co piszesz nie szła bym do lekarza
 
reklama
Brzmi trochę covidowo... Oby Ci gorączka nie dołączyła.. Z tym co piszesz nie szła bym do lekarza
Jak by gorączka była na bank bym dzwoniła na teleporade.. Myślę że nie Covid.. Parę dni temu wyszłam wyrzucić śmieci zgrzana.. A bardzo wiało.. Wydaje mi się że to nie Covid albo chce wierzyć.. Wzięłam apa p będe widzieć co i jak..
 
Do góry