reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Mam na 12ta.. Muszę jechać 120km.. Z moim pęcherzem to mi zostaje zakup pieluchomajek 😂
Myślę wlasnke się zdrzemnąć. U nas śniegu było dużo.. Ale wczoraj przyszedł halny i wszystko zabrał..
Ja mam dopiero na 17:20 ale do 16:00 jestem w pracy to może nie będę myśleć ;) podobno mamy być z pełnym pęcherzem 😂😂 chociaż fakt że z sikaniem to... ja w nocy wstaje 2-3 razy nawet więc te pieluchomajtki to dobry pomysl 😂 u mnie już też po śniegu ani śladu, fajnie na Święta jakby był ;)
 
reklama
Oby było tak jak mówisz! Widzisz, ja mam poczucie, że dobry diagnosta genetyczny jest w stanie wypatrzeć wady wskazujące na trisomie.. Dlatego wiem, że będę bardzo czujna na swoim badaniu. W poprzedniej ciąży nie znałam się jakoś super, a i tak czułam, że zostałam "odhaczona" i nie pomyliłam się, bo wady, które mieliśmy były rażące, a mimo wszystko lekarz nie zwrócił na nie uwagi. Więc teraz mam plan być czujna i wymagająca, żeby po badaniach mieć te 80% spokoju, a resztę uzyskać po otrzymaniu wyników biochemii :) w jakim dn będziesz w dniu badania? Ja 12+1 i mam nadzieję, że bąbel będzie miał blisko 6cm :)
U mnie bardzo długo próbowała zmierzyć przeziernosc, bo młody sobie spał i się przykleił do ścianki macicy. Z kolei nosek potem sobie chował :D ale moja lekarka była bardzo cierpliwa i widziałam, że póki nie będzie pewna wyniku, będzie drążyć. Nawet o płci na początku powiedziała, że nie jest pewna, więc nie mówi, bo nie lubi się mylić. Wzbudziło to moje zaufanie
 
Witam 🤰🏽🤰🏽

Aby było nam raźniej w dniu wizyty, bądźmy dla siebie wsparciem 😊

@DomiNikaKukakaan - wizyta 02.12 prenatalne
@Lilkafil - wizyta 02.12
@Genadia - wizyta 02.12

Powodzenia na dzisiejszych wizytach! Za dobre wiadomości i piękne widoki! ✊🏼☀️



@angeliskax - wizyta 03.12
@Mamamonia88 - wizyta 03.12 prenatalne
@Eevee - wizyta 06.12 prenatalne
@mfifi04 - wizyta 06.12 prenatalne
@Kundlica - wizyta 06.12 prenatalne
@Lilkafil - wizyta 06.12 nifty pro
@Hankaa - wizyta 07.12
@Aga0502 - wizyta 08.12
@weronika9196 - wizyta 08.12
@Mimi94 - wizyta 08.12 prenatalne
@Bosiek - wizyta 08.12 prenatalne
@meth - wizyta 08. 12
@Jetkaa - wizyta 09.12 prenatalne
@DomiNikaKukakaan - wizyta 09.12
@Florestyna - wizyta 09.12 prenatalne
@Eevee - wizyta 09.12
@guziczek80 - wizyta 10.12 prenatalne
@Bosiek - wizyta 10.12 prenatalne
@MamaTosi16 - wizyta 10.12
@Lilka92 - wizyta 10.12 prenatalne
@Hmmmm - wizyta 13.12
@Bosiek - wizyta 14.12 patologia ciąży
@Hankaa - wizyta 14.12 prenatalne
@Florestyna - wizyta 14.12
@Magdalena09 - wizyta 14.12 prenatalne
@Mimi94 - wizyta 14.12
@joszka - wizyta 14.12
@Katarzyna542 - wizyta 14.12
@zaskoczONA - wizyta 15.12
@jul252 - wizyta 15.12
@Paulina_N - wizyta 16.12
@Mama_n.s. - wizyta 16.12
@Hmmmm - wizyta 16.12
@Katarzyna542 - wizyta 17.12 prenatalne
@Bosiek - wizyta 17.12 NFZ
@Passtelova - wizyta 17.12
@Jetkaa - wizyta 20.12
@Iza-09 - wizyta 20.12
@Anolik - wizyta 21.12
@Aniaaq - wizyta 22.12 prenatalne
@Lunka85 - wizyta 22.12 prenatalne
@MamaLama - wizyta 22.12
@Bosiek - wizyta 28.12 priv
@PsychoPatka91 - wizyta 03.01
@Anolik - wizyta 04.01
@Bosiek - wizyta 10.01 NFZ
@Bosiek - wizyta 25.01 priv



Za bety do nieba i za Kropki, aby zechciały z nami zostać ✊🏼✊🏼
Kochana!
Zapisz mi 3 wizyty:
17.12. wizyta nfz
12.01. Połówkowe
14.01. wizyta nfz
 
Tez wolałabym dziewczynkę, mam 3 synów ;)
Ale najważniejsze, ze jest [emoji3531] I oby było zdrowe !!!!
Ja cały czas niedowierzaniem, ze się udało, se dotarłam tu, gdzie jestem. Cały czas mam obawy, ale jednocześnie czuję taki dziwy spokój, ze tym razem będzie dobrze.
Wczoraj ogłądałam na instagramie filmiki jakiś amerykańskich rodzin, które przebijały balony i w zaleznosci od koloru konfetti dowiadywali sie co im sie urodzi. Najlepsze byly własnie dwie babeczki, obie miały po dwóch synow i sie okazało ze urodzi im sie trzeci- ich miny mówiły same za siebie, takie biedne zrezygnowane i zawiedzione [emoji3]
 
Dziewczyny jak u Was z kłuciem czy bólem brzucha? Bo ja dzisiaj czuje dość mocne kłucia i myślę czy jest ok.. zaczęłam 12 tydzień.
 
Dziewczyny jak u Was z kłuciem czy bólem brzucha? Bo ja dzisiaj czuje dość mocne kłucia i myślę czy jest ok.. zaczęłam 12 tydzień.
Ja jestem w trakcie 12 tygodnia, dokładnie 11+3, i pojawia się kłucie, dzisiaj nawet zabolał mnie brzuch jak na okres. Dzidzia rośnie to wszystko w środku chodzi 😊
 
reklama
Do góry