reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Tylko mnie nie wysmiejscie z imieniem dla chłopaka ale chyba Constantin, a dla dziewczyny Kornelia. Nie mogę dać takiego polskiego z ł czy coś, bo w DE będą mieli problem wymówić czy napisać 🙈😂 dla nich Patrycja to już za wiele 😂
Ja mieszkam na Węgrzech i chciałabym imię które w obu językach brzmi i pisze się tak samo :)
 
Co do imienia mi się strasznie podoba Liliana 😍, ale mojemu nie. Przy pierwszej córce mieliśmy już problem, żeby wybrać coś co nam obu się podoba miała być Zuzanna lub Izabela no i mamy Zuzię teraz jak dziewczynka będzie Izabela. A dla chłopca pomysłu brak ustaliśmy, że to ja wybiorę coś co mi się podoba.
 
reklama
Odebrałam właśnie zamówienie z Lidla. Zapłaciłam coś koło 100zl, a mam dwie pary leginsow i trzy bluzki. Wszystko super leży, bluzki są długie, leginsy do kostek, a to przy moim ponad 180cm nie jest takie oczywiste :D
Super,moje legginsy już też są wysłane powinny być jutro ;) cieszę się że jesteś zadowolona - ja mam 173 cm to tymbardziej mnie cieszy że długie i nie będzie wody w piwnicy ;) a jak rozmiarowka wypada?
 
Do góry