reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Tylko mnie nie wysmiejscie z imieniem dla chłopaka ale chyba Constantin, a dla dziewczyny Kornelia. Nie mogę dać takiego polskiego z ł czy coś, bo w DE będą mieli problem wymówić czy napisać 🙈😂 dla nich Patrycja to już za wiele 😂
 
reklama
Tylko mnie nie wysmiejscie z imieniem dla chłopaka ale chyba Constantin, a dla dziewczyny Kornelia. Nie mogę dać takiego polskiego z ł czy coś, bo w DE będą mieli problem wymówić czy napisać 🙈😂 dla nich Patrycja to już za wiele 😂
Też chcieliśmy Kornelię, ale jednak będzie inaczej. U mojej małej w grupie jest Constantin pisany przez" K". My dlatego też w poprzedniej ciąży szukaliśmy czegoś bardziej uniwersalnego, aby było zrozumiałe w de i pl 🤣
 
Juz po wizycie 😀 wyniki wporzadku. Tsh ladnie spada. Usg zrobił maluszek 5 cm ❤
Super, że wizyta udana!
Troche jestem rozczarowana tą wizytą. Ani nie powiedziała, ani nic. Po prostu w ciszy przeprowadziła badanie, i skierowanie dała na pappa (za darmo gdzie nie jestem powyżej 30l). Nie wiem od czego to zalezy, ale najlepsze w tym wszystkim ze nie powiedziała jaka płeć bo mam się dowiedzieć ze krwi 😅 A jak pytałam babeczek, kiedy wyniki to sie pytały czy z poradni czy prywatnie jestem bo to zależy od tego. Prywatnie czekałabym około tygodnia. A na nfz poczekam sobie ze 2-3 tygodnie. 😒
No, ale trudno. Może na wigilie już będę znała płeć 😅
Tzn robisz nifty lub podobne badanie? Bo przecież na podstawie pappa nie jest znana płeć.
 
w zeszłym roku podobno było niemożliwym dostać sanki, bo sklepy nie przywozily bo nie ma śniegu już zimą, a jak nagle spadł to wszyscy ludzi się rzucili i wykupili pojedyncze sztuki jakie były gdzieś na zapleczach sklepów 🤣🤣🤣
tak było. Kupiłam na OLX w ciągu 5 minut od pojawienia się ogłoszenia. 6 wczesniejszych ogłoszeń, które pojawiły się tego dnia było już nieaktualnych.
 
Snapchat-207971094.jpg

Snapchat-509309770.jpg

Jego kochane oczka. I włoski :) teraz mam część jego na moim serduszku
 
reklama
Do góry