reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Ja z kolei przymierzam się do kompletowania wyprawki..ciuszków.. ale jakie ceny [emoji50]
Nie mam już nic po dzieciach.. ale może koleżanki będą miały :) więc luz
 
My mamy póki co wstępną propozycję imienia dla dziewczynki [emoji4] Przede wszystkim nie bierzemy pod uwage imion, które są od kilku lat najbardziej popularne (z pierwszej dziesiątki), Nie chcemy też imienia, gdzie trzeba będzie wiecznie coś wyjaśniać np. Bartek i nie wiadomo czy to Barłomiej czy Bartosz. Chcemy w miare krótkie, polskie, niezbyt wymyślne :)
 
Super,moje legginsy już też są wysłane powinny być jutro ;) cieszę się że jesteś zadowolona - ja mam 173 cm to tymbardziej mnie cieszy że długie i nie będzie wody w piwnicy ;) a jak rozmiarowka wypada?
Noszę raczej M i takie rozmiary zamówiłam, więc radzę brać te, które aktualnie się nosi. Bluzki są super, bo będą nadawać się do karmienia.
 
Ja czekam jeszcze miesiąc, potem się zacznie szał [emoji2957][emoji48]
No ja się na razie przymierzam dopiero [emoji38] a, że grudzień świętami stoi, to pewnie kasa poleci na święta i prezenty.. w związku z czym zakupy dla malucha wystartują od stycznia [emoji38] no i może poznamy już wtedy płeć, to będzie łatwiej [emoji3]
 
reklama
No ja się na razie przymierzam dopiero [emoji38] a, że grudzień świętami stoi, to pewnie kasa poleci na święta i prezenty.. w związku z czym zakupy dla malucha wystartują od stycznia [emoji38] no i może poznamy już wtedy płeć, to będzie łatwiej [emoji3]
Ja to chyba zadnej zabawy z wyprawki nie bede miec, wszystko mam po corce, jedyne czego mi brakuje to recznikow kąpielowych z kapturkiem😜😁 takze funu za duzo nie bedzie😜
 
Do góry