reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Hej dziewczyny, ja powoli wracam do żywych po tym przeziębieniu. Choć kaszel mam jak gruźlik . Dziś sprzątam, cały poprzedni tydzień nie ruszyłam palcem 🥴


Wyjęłam właśnie ozdoby świąteczne dziś będę stroić mieszkanie szkoda tylko, że u nas nie ma śniegu.☃️🎄


Jutro mam badanie Nifty , pewnie usg zrobi mi wcześniej 😁

Miłego dnia 🥰
 
reklama
Często sprawdzasz? Ja skusiłam się na detektor używkę i chyba jest do kitu.. jeszcze nie przystawie i pokazuje jakieś kosmiczne cyfry ponad 200 chyba trafiłam na zloma.. trzy razy szukałam i nie znalazłam, szczerze mówiąc niepotrzebny stres.. oczywiście teraz czekam do wizyty bo siedzi na głowie..
Sprawdzam codzinnie rano, wieczór nie ma szans na znalezienie 😅 szukam chwilę i jak znajdę to odkładam :) po zjedzeniu nie ma szans na znalezienie. Tylko jak rano wstaje dzidzia śpi chyba i ładnie słychać. A jaki masz? Ja mam dziś 11+3 dzidziola słucham od 2tyg
 
Ja właśnie jestem po badaniu nifty pro... teraz czekanie na wyniki... Pytanie czy są tu dziewczyny którym objawy zanikły? Ja mam tak ze piersi czuje tylko przy dotyku , nudności już nie mam, brzuch już nie jest napompowany ( ale mam problem z glukoza dlatego muszę pilnowac diety)...jedyne co mam to w nocy na siku wstaje 2 razy, wizytę mam 9.12 I nie chce szaleć i latac na badanie bo może to wszystko normalne ... dziś mam 11+3 .
tak, u mnie brzuch mniej nabrzmiały, piersi bolą tylko przy dotyku. Apetyt coraz lepszy 😊 i trochę mniej śpię, mam więcej energi. 12+2 dzisiaj.
 
Sprawdzam codzinnie rano, wieczór nie ma szans na znalezienie 😅 szukam chwilę i jak znajdę to odkładam :) po zjedzeniu nie ma szans na znalezienie. Tylko jak rano wstaje dzidzia śpi chyba i ładnie słychać. A jaki masz? Ja mam dziś 11+3 dzidziola słucham od 2tyg
https://allegro.pl/oferta/detektor-...XRuZpGH7Ld9E3Y0fHtILZ2DaMibvSyMhoCSt0QAvD_BwE ten mam ale używkę.. może zbyt szybko też się poddaje bo szukam chwilę i nie słyszę nic tylko widzę jak wariuje więc odkładam.. nie chce zaszkodzić maluszkowi i sobie psuć nerwów..
 
Dzisiaj 11+6!
Z złych wieści, to chyba moj kochany mężulek dostał ospę albo odrę. Całe szczęście, że ja przechodziłam to w życiu. Ale trochę dziwne, bo niby był szczepiony. Moze to jednak coś innego podobnego do ospy. Dowiemy sie, probuje sie dostac do lekarza. Oby to nie było jakieś powikłanie pocovidowe bo akurat moja kolezanka miala takie powiklanie ze ja wysypało na całych rękach. A u niego wlasnie są dłonie, i głowa.... 😒

A z dobrych to blisko już sroda, i zaczyna się moj ulubiony miesiac! Czerwony, świąteczny grudzień 🌲🌲 i prenatalne!! 🤭

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty! 😃
ojej ciekawe co to może być. Zdrówka dla Was! Ja też czekam na grudzień, same przyjemne spotkania. 11 grudnia robię mężowi 30-tke na 20 osób 🤕 już się boję, ale muszę wszystko rozplanować, menu zakupy itd i dam radę 💪
 
Mnie po wczorajszym prysznicu przywitało krwawienie... Nie wiem czy to przeciążenie, czy info które mnie strasznie zasmuciło i przestraszyło, czy ten prysznic był na ciepły... Zaczęło trochę lecieć, wzięłam proga, magnez i nospe, nogi do góry i po 2h było już brązowo... Moja gin na urlopie... A na IP tu w DE przez koronę to ola Boga... Zostaje mi klinika, zadzwonię czy odpłatnie zrobią mi usg aby sprawdzić czy wszystko okay
o jejku, współczuję. Daj znać czy udało się umówić
 
reklama
https://allegro.pl/oferta/detektor-...XRuZpGH7Ld9E3Y0fHtILZ2DaMibvSyMhoCSt0QAvD_BwE ten mam ale używkę.. może zbyt szybko też się poddaje bo szukam chwilę i nie słyszę nic tylko widzę jak wariuje więc odkładam.. nie chce zaszkodzić maluszkowi i sobie psuć nerwów..
Czasem słychać u mnie nawet dwa tetna.. Moje i dziecka.. Trzeba się wsłuchać.. Mi na początku też długo schodziło z znalezieniem tetna.. Teraz dzidzia rano jest po lewej stronie dokładnie na lini blizny po cc.. Czyli dość nisko jeszcze :)
Tylko że np ten co ja mam pisze ze o9tyg a może ten Twój np od 12tego?
Kochana na spokojnie. To ma być dla spokoju a nie żebyś się bardziej nakręciła :) może schowaj detektor na chwilę niech dzidzia podrośnie.
 
Do góry