reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Dzisiaj 11+6!
Z złych wieści, to chyba moj kochany mężulek dostał ospę albo odrę. Całe szczęście, że ja przechodziłam to w życiu. Ale trochę dziwne, bo niby był szczepiony. Moze to jednak coś innego podobnego do ospy. Dowiemy sie, probuje sie dostac do lekarza. Oby to nie było jakieś powikłanie pocovidowe bo akurat moja kolezanka miala takie powiklanie ze ja wysypało na całych rękach. A u niego wlasnie są dłonie, i głowa.... 😒

A z dobrych to blisko już sroda, i zaczyna się moj ulubiony miesiac! Czerwony, świąteczny grudzień 🌲🌲 i prenatalne!! 🤭

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty! 😃
Moze bostonka? Ona najczęściej jest zlokalizowana w okolicy rak i stóp. Choc wiadomo, sa wyjątki od reguły. Na to niestety nie byliśmy szczepieni :(
 
Powodzenia na wizytach ✊✊
Byłam dzis na pobraniu krwi, dzis badania tarczycowe. W srode mam endokrynologa. Zobaczymy czy TSH spadło.

Co do objawow to czuje sie bardzo dobrze, bola mnie tylko piersi przy zdjeciu stanika.
 
Powodzenia na wizytach, czekam na wieści [emoji3590]

Dziś ja kończę 30 [emoji85] ale jednocześnie zaczynam drugi trymestr, więc nie czuje jakieś tragedii co do wieku. Moje największe marzenie noszę pod sercem [emoji3590]
Wszystkiego najlepszego. Pamiętaj, wiek to tylko liczba, ważne jak się czujesz [emoji3]
 
Wszystkiego najlepszego. Pamiętaj, wiek to tylko liczba, ważne jak się czujesz [emoji3]
Zanim zaszłam w ciążę, zbliżającą się trzydziestka spędzała mi sen z powiek. Bałam się, że coś mi ucieka, że z każdym rokiem o dziecko będzie coraz trudniej. Dziś mam tyle spokoju w sobie, że cieszę się na jutro :)
 
reklama
Do góry