reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Ja mam ten sam detektor, też używany. On chyba nie jest zły, tylko po prostu jest jeszcze za wcześnie :D A tętno powyżej 200 to moim zdaniem wykrywa po prostu Twoje i dziecka, ja też tak mam. Używałam kilka razy i szczerze mówiąc ciężko stwierdzić, co ja znalazłam 😅 Bo owszem, wyświetlacz pokazywał tętno takie, jakie ma dziecko, ale nie było tego charakterystycznego dźwięku pociągu. Wydaje mi się, że to po prostu jeszcze za wcześnie. Ja też mam kilka kg nadwagi to już w ogóle ciężko mi wykryć. Dlatego na razie ten detektor schowałam i tyle ;)
W którym jesteś tc? Ja jestem szczupła a cyrk na kółkach na tym detektorze. Nie będę go używała póki co bo tylko się stresuje.
 
reklama
Hej hej, dzięki, że pytasz. Udało mi się dostać do kliniki, usg zrobili Kropek śmiga jak ta lala, serducho bije [emoji7] skąd ta krew nie wiadomo. Dostałam immunoglobuline bo mam 0Rh- grupę krwii. I się okazuje, że jak w 8tyg miałam plamienia to też powinnam dostać zastrzyk, a moja gin mnie olała... Wiec szukam nowej
Super wiaodmosci! [emoji7] Może tak jak ja miałaś jakiegoś krwiaczka i pękł [emoji848] też mam krew w minusie i zawsze z tą immuniglobulina jest zachodu i pokazywania zaświadczeń [emoji85]
 
Ja teraz mialam gosci w weekend. 2 dni z rzedu. Ogarnac tylu gosci, obiad, kawa i 2 chrzesniakow ❤

Ojoj ciesze sie. Martwilam sie. Najwazniejsze ze wszystko dobrze. A ktory masz teraz tydzien?
A co to za zastrzyk? Dlaczego sie go podaje?
Dziś jest 13t0d. Chodzi o to, że ja mając minusową grupę krwii zwalczam Kropka jeśli ma plusowa grupę krwi. To jest tak zwany konflikt serologiczny
 
W którym jesteś tc? Ja jestem szczupła a cyrk na kółkach na tym detektorze. Nie będę go używała póki co bo tylko się stresuje.
10+2 dzisiaj. Może jesteś mało cierpliwa :D Bo to faktycznie trochę trwa, żeby znaleźć tętno dziecka. Chociaż ja szczerze mówiąc nie jestem pewna, czy to na pewno dziecko, czy coś innego, wiec tez na razie odpuszczam
 
Super wiaodmosci! [emoji7] Może tak jak ja miałaś jakiegoś krwiaczka i pękł [emoji848] też mam krew w minusie i zawsze z tą immuniglobulina jest zachodu i pokazywania zaświadczeń [emoji85]
Zgadza się. I za każdym poronieniem też ten zastrzyk 🙄 no ale jak pomaga to co zrobić 🤷🏻‍♀️ nic, tylko się kłuć 😂
 
Zgadza się. I za każdym poronieniem też ten zastrzyk [emoji849] no ale jak pomaga to co zrobić [emoji2370] nic, tylko się kłuć [emoji23]
Ja dokładnie tak samo [emoji85] a dostajesz w ramię czy tylek? Ja parę razy dostałam w ramię, a po amniopunkcji w tylek i przyznam, że potem to aż mnie siedzenie bolało [emoji85] nie dość że brzuch ciągnął po punkcji to jeszcze tylek [emoji23]
 
Często sprawdzasz? Ja skusiłam się na detektor używkę i chyba jest do kitu.. jeszcze nie przystawie i pokazuje jakieś kosmiczne cyfry ponad 200 chyba trafiłam na zloma.. trzy razy szukałam i nie znalazłam, szczerze mówiąc niepotrzebny stres.. oczywiście teraz czekam do wizyty bo siedzi na głowie..
Ja też kupiłam używkę i serduszko znalazłam w 20s. Szukasz bardzo nisko? Spróbuj zaraz nad kością łonową. W którym jesteś TC?
 
Tak szukam nisko.. dzisiaj 10+3.. szukałam dłużej niż pół minuty na pewno..
To ja 15 minut przez pierwsze kilka razy szukam, pól minuty to nic [emoji28] mozna w jednym miejscu trzymac glowice a tetno sie pojawi dopiero po np. 2 min bo dopiero gdy złapiesz odpowiedni kąt i nacisk.
 
reklama
To ja 15 minut przez pierwsze kilka razy szukam, pól minuty to nic [emoji28] mozna w jednym miejscu trzymac glowice a tetno sie pojawi dopiero po np. 2 min bo dopiero gdy złapiesz odpowiedni kąt i nacisk.
Spróbuję wymienić baterie i wtedy może się podejmę bo on serio wariuje.. jeszcze go nie przystawie i pokazuje wszystko i nic.. 🥴
 
Do góry