reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Ja tak samo. A mąż panikuje wtedy bo nie wie o co chodzi.
Ostatnio się śmiałam i zaraz zaczęłam płakać [emoji848][emoji1787]
Hormony ciążowe [emoji38]

Ja też, aż mi czasem przed samą sobą głupio 🙈😁
Mam tak samo.. A mój maż chcąc mnie pocieszyć mnie rozśmiesza i wychodzi z tego tragikomedia 😅
Dziewczyny, a czy Wam też tak bardzo wypadają włosy? Matko, ja chyba zaraz łysa zostanę. Kitka jest już tak cienka, że ledwo ją czuje.
Mi lecą okrutnie.. Ale słyszałam, że to po covidzie tak jest.. Bo w ciąży raczej powinny standardowo wypadać mniej..
 
reklama
Oj dziewczyny u mnie zostały jeszcze 4h do prenatalnych i chyba zwariuje ze stresu 😱
Będzie dobrze, trzymam kciuki 👍👍. Mnie stres zlapal przed samą wizytą, potem po USG jak już wiedziałam, że wszystko jest ok to na pobieraniu krwi tak mi się ręce trzęsły aż pielęgniarka pytała czy denerwuje się pobraniem,a ja na to że stres ze mnie schodzi 🙈🙈 w ogóle opanować tego nie mogłam 😅
 
Będzie dobrze, trzymam kciuki 👍👍. Mnie stres zlapal przed samą wizytą, potem po USG jak już wiedziałam, że wszystko jest ok to na pobieraniu krwi tak mi się ręce trzęsły aż pielęgniarka pytała czy denerwuje się pobraniem,a ja na to że stres ze mnie schodzi 🙈🙈 w ogóle opanować tego nie mogłam 😅
Po badaniu pobierali ci krew?
 
reklama
Do góry