reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny pisałam już na prywatnym, ale części jeszcze nie ma w konwersacji także melduję się też tu po prenatalnych. Wszystko super, lekarka nie miała do niczego zastrzeżeń. Miałam usg przez brzuch i idealnie wszystko było widać. CRL 5.95cm, FHR 168/min, NT 1,6mm. Lekarz pooglądał wszystko dokładnie, czy są narządy, rączki nóżki i paluszki, kość nosowa też w porządku. Po usg zrobiłam test pappa. Na wyniki mam czekać około tygodnia. Ogólnie super długie usg, ponad 20 min mogłam oglądać dzidziusia. Pytałam o płeć i z dużą dozą pewności to dziewczynka, więc pokrywa się z moimi przypuszczeniami. Wg OM 12t0d, wg USG 12t3d, także idzie do przodu dziewczyna :)
 
Dziewczyny pisałam już na prywatnym, ale części jeszcze nie ma w konwersacji także melduję się też tu po prenatalnych. Wszystko super, lekarka nie miała do niczego zastrzeżeń. Miałam usg przez brzuch i idealnie wszystko było widać. CRL 5.95cm, FHR 168/min, NT 1,6mm. Lekarz pooglądał wszystko dokładnie, czy są narządy, rączki nóżki i paluszki, kość nosowa też w porządku. Po usg zrobiłam test pappa. Na wyniki mam czekać około tygodnia. Ogólnie super długie usg, ponad 20 min mogłam oglądać dzidziusia. Pytałam o płeć i z dużą dozą pewności to dziewczynka, więc pokrywa się z moimi przypuszczeniami. Wg OM 12t0d, wg USG 12t3d, także idzie do przodu dziewczyna :)
W 12tc już Ci powiedzieli płeć? [emoji16] Ja się nastawiałam na jakiś 14-16tydzien. No to super, że wszystko dobrze! [emoji3590]
 
W 12tc już Ci powiedzieli płeć? [emoji16] Ja się nastawiałam na jakiś 14-16tydzien. No to super, że wszystko dobrze! [emoji3590]
Jest całkiem możliwe że mogą zobaczyc, ale większość woli przemilczeć ten fakt ze względu na to, że w późniejszych tygodniach są pewni na 100% a nie na 92% np.
Moja kolezanka w 12+4 sie dowiedziala ze córeczka, i wciąż to się sprawdza. Termin na 25 kwietnia ma. 😍
 
Jest całkiem możliwe że mogą zobaczyc, ale większość woli przemilczeć ten fakt ze względu na to, że w późniejszych tygodniach są pewni na 100% a nie na 92% np.
Moja kolezanka w 12+4 sie dowiedziala ze córeczka, i wciąż to się sprawdza. Termin na 25 kwietnia ma. 😍
To też chyba zależy od dobrych chęci lekarza i od ułożenia dziecka. Ponoć u mnie była super ułożona, także lekarka kazała się nie ruszać i zaczęła pomiary, od razu od przyłożenia głowicy do brzucha, bo stwierdziła, że idealnie widać. Też dzisiaj dzidziuś nie był zbyt ruchliwy, także faktycznie miała ułatwione zadanie.
 
reklama
Dziewczyny ja już po wizycie, mamy 2,25cm, pięknie bijące serduszko, które słuchałam [emoji3059] jutro będę się umawiać na prenatalne na 13.12 [emoji3526]
IMG_20211119_200013.jpeg
 
Do góry