reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Według aplikacji 4+5
 

Załączniki

  • IMG20210929062943.jpg
    IMG20210929062943.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 158
Witam się i ja [emoji4] w poniedziałek zrobiłam test dzień przed terminem i wyszła nawet całkiem wyraźna kreska. Od 6 dni miałam skąpe plamienia, które ostatnio miewam przed każdym okresem, do tego chdziliśmy dużo po Tatrach więc byłam pewna, że nic z tego, że nawet jak doszło do zapłodnienia to sie pewnie nie uda zagnieździć [emoji28]

Mam 34 lata, staramy sie o dziecko od 2018 roku z przerwami, mam za sobą 2 poronienia i 3 biochemiczne. Teraz jestem od początku obstawiona lekami (progesteron, heparyna, acard, kwas foliowy metylowany) ale i tak wiem, że różnie może być... Teraz po prostu zamaist się radować i skakć pod sufit jestem po prostu pełna nadziei [emoji4]

Trzymam kciuki za Nas [emoji3059]
 
Ale będziesz miała wesoło i gwarno! Mam dwie siostry i jesteśmy rok po roku praktycznie - mamy bardzo fajną relację, też chciałabym tak między dziećmi, gdyby się udało.
Na pewno będzie wesoło. [emoji16] ja mam siostrę młodszą o 16 lat [emoji85]
Bierzecie jakieś witaminy, suplementy? Ja na razie biorę kwas foliowy i zastanawiam się nad Mama DHA Plus Premium, ale nie wiem, czy wtedy brać jedno i drugie czy tylko suplement?
Ja biorę prenatal uno. Nie ma wtedy potrzeby brać dodatkowo kwasu foliowego.
Natomiast w pierwszej ciąży lekarz zaleciła mi Duphavit Pregna, ale tam w składzie jest żelazo, którego podobno nie zaleca się suplementować w pierwszym trymestrze.
Witam się i ja [emoji4] w poniedziałek zrobiłam test dzień przed terminem i wyszła nawet całkiem wyraźna kreska. Od 6 dni miałam skąpe plamienia, które ostatnio miewam przed każdym okresem, do tego chdziliśmy dużo po Tatrach więc byłam pewna, że nic z tego, że nawet jak doszło do zapłodnienia to sie pewnie nie uda zagnieździć [emoji28]

Mam 34 lata, staramy sie o dziecko od 2018 roku z przerwami, mam za sobą 2 poronienia i 3 biochemiczne. Teraz jestem od początku obstawiona lekami (progesteron, heparyna, acard, kwas foliowy metylowany) ale i tak wiem, że różnie może być... Teraz po prostu zamaist się radować i skakć pod sufit jestem po prostu pełna nadziei [emoji4]

Trzymam kciuki za Nas [emoji3059]
Trzymam kciuki, żeby teraz wszystko było dobrze. [emoji4]
 
Cześć dziewczyny. Termin z OM wskazuje na 7.06. W poniedzialek dzien przed planowana miesiączka wyszedl test pozytywny (druga kreska blada). DZisiaj juz dwie czerwone mocne krechy, a to dopiero 4t6d wg daty stoatniej miesiaczki. Jeszcze nie robilam bety planuje w poniedzialek. W tym cyklu bralam clo i od stycznia biore ovarin. Mialam monitoring owulacji i w 20 dc pekly dwa pecherzyki z prawego jajnika :biggrin2:o_O staramy się od 2019. W niedziele koncze 30 lat, taki o to prezencik w postaci pozytywnego testu dostalam :p
 
Ostatnia edycja:
Gratuluje :) test robiłaś tak jak ja w poniedzialek dzien przed planowana miesiaczką i mi tez kalkulator wskazuje 7.06. [emoji4] tylko ja mam krótkie cykle, dopiero 3t5d
Cześć dziewczyny. Termin z OM wskazuje na 7.06. W poniedzialek dzien przed planowana miesiączka wyszedl test pozytywny (druga kreska blada). DZisiaj juz dwie czerwone mocne krechy, a to dopiero 4t6d wg daty stoatniej miesiaczki. Jeszcze nie robilam bety planuje w poniedzialek. W tym cyklu bralam clo i od stycznia biore ovarin. Mialam monitoring owulacji i w 20 dc pekly dwa pecherzyki z prawego jajnika :biggrin2:o_O staramy się od 2019. W niedziele koncze 30 lat, taki o to prezencik w postaci pozytywnego testu dostalam :p
 
Cześć dziewczyny. Termin z OM wskazuje na 7.06. W poniedzialek dzien przed planowana miesiączka wyszedl test pozytywny (druga kreska blada). DZisiaj juz dwie czerwone mocne krechy, a to dopiero 4t6d wg daty stoatniej miesiaczki. Jeszcze nie robilam bety planuje w poniedzialek. W tym cyklu bralam clo i od stycznia biore ovarin. Mialam monitoring owulacji i w 20 dc pekly dwa

Gratuluje :) test robiłaś tak jak ja w poniedzialek dzien przed planowana miesiaczką i mi tez kalkulator wskazuje 7.06. [emoji4] tylko ja mam krótkie cykle, dopiero 3t5d
No ja mam cykle ok 33 dni, ale skoro owulacja byla 20 dc to ciaza na pewno jest mlodsza niz 4 t 6d.
 
Hej 👋 Patrycja, 23 lata. Pracuje i zaczynam studia podyplomowe. To moja pierwsza ciąża ☺ próbowaliśmy z partnerem 4 razy łącznie z tym szczęśliwym. Mój termin to 3.06.2022. Pierwszą betę miałam wczoraj i drugą mam jutro żeby zobaczyć jak się to wszystko rozwija... A w czwartek pierwsza wizyta. Stres jest 😅 wiem ze jeszcze nic tam pewnie nie da się zobaczyć na USG, ale tak dla fachowej opinii...
Podobno beta musi wynosik ok 1000, zeby byl widoczny pęcherzyk ciążowy. Trzymam kciuki ;-) ;)
 
reklama
Ja tam nie zwracam uwagi na długość cyklu. Po porodzie miałam tylko 3 miesiączki i cykle trwały 29, 36, 37 dni. Dziś mam 30 dzień cyklu, a test pozytywny wyszedł już wczoraj (a spodziewałam się kolejnego długiego cyklu). W związku z tym wiem, kiedy na 99% się udało, ale tygodnie liczę zgodnie z ostatnią miesiączką. Była 31.08, więc dziś wychodzi 4+2. [emoji6]

A w ogóle to fajnie mieć termin na początek miesiąca. W poprzedniej ciąży miałam termin na 22 listopada, a ostatecznie urodziłam 1 grudnia. Wszystkie z forum listopadowych już urodziły, a ja tak czekałam i czekałam i się doczekać nie mogłam. [emoji23]
 
Do góry