reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

3x1. Kurcze tak się zastanawiam czy to nie za mało. Tyle osób pisze że bierze i duphaston i dodatkowo luteinę a ty jeszcze bierzesz prolutex. A ja aby duphaston. Mam nadzieję że duphaston da rade kiedy łożysko będzie przejmować funkcje ciałka żółtego ... Bo podobno wtedy jest najwięcej poronień
W którym jesteś tygodniu? Jaki miałaś progesteron?
 
reklama
Dziś jest 7+5. Raz mi wyszedł 14 a za dwa dni 11 . W poprzedniej ciąży miałam 8 . Dlatego podejrzewam że u mnie od początku coś z nim nie gra
Rozumiem, ale leki masz więc będzie ok. Trzymam mocno kciuki ✊😘 ja jestem po poronieniu i strasznie mi to wisi z tyłu głowy.. plamienie mam codziennie, w zasadzie nie zatrzymam nawet jeśli cos pójdzie nie tak ale jestem dobrej myśli ❤️🙏
 
Tak mi dobrze szło,a nawet się martwilam , szykowałam się do pracy i dobrze że byłam w łazience. Poranne mdłości zaliczone drugi raz. A napilam się kawy bezkofeinowej... Cały czas m mnie gniecie na żołądku,jestem jak lunatyk 😂
 
3x1. Kurcze tak się zastanawiam czy to nie za mało. Tyle osób pisze że bierze i duphaston i dodatkowo luteinę a ty jeszcze bierzesz prolutex. A ja aby duphaston. Mam nadzieję że duphaston da rade kiedy łożysko będzie przejmować funkcje ciałka żółtego ... Bo podobno wtedy jest najwięcej poronień
na jaki czas to przypada? Ja biorę też tylko duphaston i mam czasami kawa z mlekiem plamki ale to są takie mega jasne że można nie zauważyć. Biorę 1,1,1 do tego mam acard
 
No mój lekarz to w ogóle lajtowo zareagował jak do niego pisałam że mam jakiś śluz na brązowo zabarwiony. Kazał jednorazowo wziąć 4 tabl duphastonu i potem brać 3x1. Jak ustaną plamkenia to brać 2x1. Tylko że ja jeden dzień albo dwa mam spokój a potem ni z gruchy mam coś na bieliźnie. Tak jak wczoraj... Dwa dni cisza i wieczorem jak wróciłam z małych zakupów to na bieliźnie miałam troszkę przybrudzone. Ale jak się podcieralam to już nic nie było 🙄 dopiero w środę mam wizytę i oby to nie było za późno. A na sor jakoś mam obawy żeby jechać, że mnie ochrzanią że skoro nie krwawie to im gitarę zawracam 🙄
mi lekarz mówił że czasami się uszkodzi jakaś żyłka naczynko czy coś i może to być stąd. Ciąża przecież pobudza bardzo układ krwionośny.
 
Ja badalam progesteron 2 razy w 5 i 6 tygodniu i wyszlo, ze mam poziom 58. A mimo to gin wstawil mi luteine 3*2 i duphaston 3*1. Nie wiem dlaczego wlasciwie az tyle, ale kazal za tydzien juz luteine odstawic, a duphaston za 2 tygodnie odstawienie.
Jezu, jak ja sie dzisiaj zle czuje. Od dwoch dni nie mam takich typowych mdlosci, ale tak mi jakos ciezko na zoladku ze szok. Nie chce mi sie jeść ani nic.
 
reklama
Do góry