reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

ja nie mam wcale a nie mogę bo mam krwiaka i w sumie może to i lepiej bo jakoś naprawdę ciągle zmęczona nie mam chęci. Mam nadzieję że później się trochę odmieni [emoji23][emoji23][emoji23]
Ja za grosz nie mam chęci [emoji85] ogólnie to pomimo tego że super się zgrywamy z mężem w łóżku to sama z siebie nigdy nie mam ochoty a bardzo chciałabym mieć [emoji17]
 
reklama
Ja za grosz nie mam chęci [emoji85] ogólnie to pomimo tego że super się zgrywamy z mężem w łóżku to sama z siebie nigdy nie mam ochoty a bardzo chciałabym mieć [emoji17]
o mi też się często to przytrafia że mam miesiące kiedy wcale nie chce. Nawet miałam ostatnio rozmowę że mąż jest jak koń rozpłodowy że jak do robienia dziecka to spoko ale po to już nie. Ja ogólnie jestem oszczędna. Lubię raz a dobrze 😂😂😂 jak romansidła czytam to mam większą chęć. Jak brałam antykoncepcyjne tabletki było lepiej ale po odstawieniu to libido meeega spadło. Nie wiem z czego to wynika. Jednak jak już jest co do czego to jest dobrze 🙄
 
o mi też się często to przytrafia że mam miesiące kiedy wcale nie chce. Nawet miałam ostatnio rozmowę że mąż jest jak koń rozpłodowy że jak do robienia dziecka to spoko ale po to już nie. Ja ogólnie jestem oszczędna. Lubię raz a dobrze 😂😂😂 jak romansidła czytam to mam większą chęć. Jak brałam antykoncepcyjne tabletki było lepiej ale po odstawieniu to libido meeega spadło. Nie wiem z czego to wynika. Jednak jak już jest co do czego to jest dobrze 🙄
Heh to u.mnie odwrotnie. Jak brałam tabletki to libido praktycznie zerowe, a ja staralismy się o dzieci i tabletek nie brałam.. oj to był fajny sex, i sama częściej angażowałam. Po drugim dziecku stwierdziłam, że no będę brała więcej tabletek bo i ja i mąż jesteśmy o wiele bardziej zadowoleni z naszego życia seksualnego bez nich 😁 plan był taki że kalendarzyk, a po pół roku od porodu cytologia i wkładka domaciczna. I co? Dup, wpadka po 5 miesiącach także tego...
 
o mi też się często to przytrafia że mam miesiące kiedy wcale nie chce. Nawet miałam ostatnio rozmowę że mąż jest jak koń rozpłodowy że jak do robienia dziecka to spoko ale po to już nie. Ja ogólnie jestem oszczędna. Lubię raz a dobrze [emoji23][emoji23][emoji23] jak romansidła czytam to mam większą chęć. Jak brałam antykoncepcyjne tabletki było lepiej ale po odstawieniu to libido meeega spadło. Nie wiem z czego to wynika. Jednak jak już jest co do czego to jest dobrze [emoji849]
Dla mnie z tabletkami czy bez to bez różnicy.. Jakoś w ogóle nie mam takich potrzeb, a wiedząc jak to istotny element związku dla mojego męża to wolałabym, żeby mnie chcica rozwalała. Najgorsze, że nie wiem z czego to wynika bo jak już zaczniemy to jest super [emoji2368] i jak czytam że któreś czekają aż wreszcie będą mogły to zazdroszczę, bo ja mogę a mi się nie chce [emoji17]
 
ja nie mam wcale a nie mogę bo mam krwiaka i w sumie może to i lepiej bo jakoś naprawdę ciągle zmęczona nie mam chęci. Mam nadzieję że później się trochę odmieni [emoji23][emoji23][emoji23]
Ja też mam narazie zakaz przez krwiaka, za tydzień wizyta i zobaczymy czy się wchłonął czy nie.
 
A ja tak plamie codziennie że nawet o tym nie myślę... Godzinę temu ze mnie kapało a teraz cisza.. już momentami mami najczarniejsze scenariusze w głowie..
 
A ja tak plamie codziennie że nawet o tym nie myślę... Godzinę temu ze mnie kapało a teraz cisza.. już momentami mami najczarniejsze scenariusze w głowie..
ja dzisiaj wstałam i się zastanawiam czemu mam mniejszy brzuszek. Oczywiście meeeega bolące piersi dalej potwierdzają że wszystko ok ale brzucholek zniknął i już tysiąc myśli. Jednak i tak jestem już dużo spokojniejsza niż na początku
 
ja dzisiaj wstałam i się zastanawiam czemu mam mniejszy brzuszek. Oczywiście meeeega bolące piersi dalej potwierdzają że wszystko ok ale brzucholek zniknął i już tysiąc myśli. Jednak i tak jestem już dużo spokojniejsza niż na początku
Ja to się rano cieszę jak mam mały bo popołudniu jak dochodzą wzdęcia to wygląda na 5 miesiąc 🙈🤣
 
reklama
Do góry