reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Schodzę z dawek estrofemu...od kiedy zaczęłam brać 2x1t zamiast 3x1tabl pojawiły się bóle... Czy to zbieg okoliczności? Czy ma związek ze zmniejszeniem dawki leku?
 
3x1. Kurcze tak się zastanawiam czy to nie za mało. Tyle osób pisze że bierze i duphaston i dodatkowo luteinę a ty jeszcze bierzesz prolutex. A ja aby duphaston. Mam nadzieję że duphaston da rade kiedy łożysko będzie przejmować funkcje ciałka żółtego ... Bo podobno wtedy jest najwięcej poronień
No mój lekarz to w ogóle lajtowo zareagował jak do niego pisałam że mam jakiś śluz na brązowo zabarwiony. Kazał jednorazowo wziąć 4 tabl duphastonu i potem brać 3x1. Jak ustaną plamkenia to brać 2x1. Tylko że ja jeden dzień albo dwa mam spokój a potem ni z gruchy mam coś na bieliźnie. Tak jak wczoraj... Dwa dni cisza i wieczorem jak wróciłam z małych zakupów to na bieliźnie miałam troszkę przybrudzone. Ale jak się podcieralam to już nic nie było 🙄 dopiero w środę mam wizytę i oby to nie było za późno. A na sor jakoś mam obawy żeby jechać, że mnie ochrzanią że skoro nie krwawie to im gitarę zawracam 🙄
 
3x1. Kurcze tak się zastanawiam czy to nie za mało. Tyle osób pisze że bierze i duphaston i dodatkowo luteinę a ty jeszcze bierzesz prolutex. A ja aby duphaston. Mam nadzieję że duphaston da rade kiedy łożysko będzie przejmować funkcje ciałka żółtego ... Bo podobno wtedy jest najwięcej poronień
Nie martw sie ja tez biore dupka 3x1
 
No mój lekarz to w ogóle lajtowo zareagował jak do niego pisałam że mam jakiś śluz na brązowo zabarwiony. Kazał jednorazowo wziąć 4 tabl duphastonu i potem brać 3x1. Jak ustaną plamkenia to brać 2x1. Tylko że ja jeden dzień albo dwa mam spokój a potem ni z gruchy mam coś na bieliźnie. Tak jak wczoraj... Dwa dni cisza i wieczorem jak wróciłam z małych zakupów to na bieliźnie miałam troszkę przybrudzone. Ale jak się podcieralam to już nic nie było 🙄 dopiero w środę mam wizytę i oby to nie było za późno. A na sor jakoś mam obawy żeby jechać, że mnie ochrzanią że skoro nie krwawie to im gitarę zawracam 🙄
Ciezko z tymi plamieniami okreslic skad sie biora. Ja tez na sor juz w ostatecznej koniecznosci pojade
 
To masz podobną sytuację. Z tym że ja na bieliźnie nie mam plamien tylko przy podcieraniu. Ale to też dwa dni cisza a na trzeci już znów brązowo. A ja właśnie teraz wchodzę w ten 8 tydzień , jak to mówią najbardziej zagrożony
A z ciekawosci zapytam dlaczego 8 jest najbardziej zagrozony? Ja wlasnie jestem 8+5 i wszystko wporzadku.
 
reklama
Do góry