reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Dzisiaj miałam bardzo zabiegany dzień dlatego dopiero teraz nadrabiam zaległości 😊
Jestem po dzisiejszej wizycie. Wszystko w porządku, bobo ma 3,7 cm a termin z USG idealnie pokrywa się z tym z ostatniej miesiączki. 22.11 mam prenatalne a kolejną wizytę 1.12 😁
Co do objawów to u mnie nie ma prawie żadnych poza wystającym brzuszkiem (czasami ciężko go ukryć) 😁
Fajnie... Dobre wieści 8-)
Swoją drogą to chyba obie jesteśmy na tym samym etapie?
 
reklama
Dziewczyny a co z sexem? Bo my w sumie mamy wstrzemięźliwość od paczatku października - okres przed transferem i ostatnio na wizycie moja gin od in vitro mówiła, żebyśmy się wstrzymali do ok 10tc. Rzeczywiście to jest tak niebezpieczne?
A chcica jest ogromna [emoji23]
ja nie mam wcale a nie mogę bo mam krwiaka i w sumie może to i lepiej bo jakoś naprawdę ciągle zmęczona nie mam chęci. Mam nadzieję że później się trochę odmieni 😂😂😂
 
reklama
My współżyjemy, bez szaleństw, ale lekarz dał ogólnie zielone światło. Nie plamie, nic złego się nie dzieje. Jedynie jak mnie męczyły mdłości, to nikt z nas ochoty nie miał.
Zresztą, nie wiem czy u was też, ale u nas, ten pierwszy seks po pozytywnym tekście był dziwny i śmieszny :D
 
Do góry