reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

O luuuuudzie... Ogarnęłam od rana prawie całą chate, puściłam chyba z 5 pralek prania, w między czasie muszę jeszcze ogarnąć syna, teraz wzięłam się chwilę za prasowanie i po wyprasowaniu kilku rzeczy musiałam się położyć bo nie mam mocy... Wcześniej czułam się względnie, ale to prasowanie mnie dobiło... Nie mam nawet siły iść prania ściągnąć na dół 😵
ja też dziś od rana zajmuje się praniem. Obecnie 4 tura, jeszcze jedno czeka. Mam oddzielną suszarkę, inaczej w bloku tyle nie byłoby do zrobienia jednego dnia. Chyba na korytarzu musiałabym rozwieszać, a suszarki pożyczać od sąsiadów 😉
 
reklama
Jezzu, dziewczyny. Mnie też zaczynają brać mdłości. Najlepsze jest to, ze odpuszczają jak jestem najedzona pod korek.. No i tak chodzę i pakuj w siebie co popadnie co około 2h.. 😶 aktualnie zabiłabym za kwasno słodka zupę pomidorowa. Jutro maja przyjechać do mnie rodzice, bo w tygodniu mam urodziny. Dzisiaj miałam zrobić porządki, upiec tort, przygotować coś na zimno. Noo.. I zamówiłam tort gotowy, siedzę w bałaganie (co ruszyłam, to mój 20 miesięcznik spowrotem poroznosił), zrobiłam obiad dla małego, cały blat mam zasyfiony.. jak jutro przeżyje ten dzień, to nie mam pojęcia 🤢
ja w poprzedniej ciąży naprzemiennie gotowałam i zjadalam ogórkową i pomidorową, im kwasniejsze tym lepsze😁 urodziła się córeczką, fanka ogórkowej i pomidorowej 😆
 
ja też dziś od rana zajmuje się praniem. Obecnie 4 tura, jeszcze jedno czeka. Mam oddzielną suszarkę, inaczej w bloku tyle nie byłoby do zrobienia jednego dnia. Chyba na korytarzu musiałabym rozwieszać, a suszarki pożyczać od sąsiadów 😉
my też mamy suszarkę ale dzisiaj strasznie wiało u nas i było słoneczko wiec powiesiłam na dworze. Od razu inne jest to pranie z dworu 👌
 
my też mamy suszarkę ale dzisiaj strasznie wiało u nas i było słoneczko wiec powiesiłam na dworze. Od razu inne jest to pranie z dworu 👌
U nas pralko suszarka - nie wyobrażam już sobie życia bez niej. Wcześniej całe mieszkanie w praniu, więc trzeba było planować kiedy zrobić, żeby przypadkiem goście nie musieli miedzy bielizna siedzieć. Przy dziecku to już w ogóle będzie niezły ułatwiacz.
 
U nas pralko suszarka - nie wyobrażam już sobie życia bez niej. Wcześniej całe mieszkanie w praniu, więc trzeba było planować kiedy zrobić, żeby przypadkiem goście nie musieli miedzy bielizna siedzieć. Przy dziecku to już w ogóle będzie niezły ułatwiacz.
Też kupiliśmy pralko-suszarkę... Mega ułatwia dosychanie jak za dużo prania wrzucę...
 
Kochane dopadło mnie straszne przeziębienie ból gardła katar zapchane zatoki i w tej chwili gorączka . 😔
Moje pytanie brzmi następująco czy mogę zażyć tabletkę Apap na zbicie gorączki ???
Co na przeziębienie domowe sposoby nie pomagają a wizyta dopiero za 2 tyg..
 
Kochane dopadło mnie straszne przeziębienie ból gardła katar zapchane zatoki i w tej chwili gorączka . 😔
Moje pytanie brzmi następująco czy mogę zażyć tabletkę Apap na zbicie gorączki ???
Co na przeziębienie domowe sposoby nie pomagają a wizyta dopiero za 2 tyg..
Paracetamol, może sok malinowy i okłady chłodne jeśli chodzi o gorączkę.. na gardło możesz Isla i ibufem
 
reklama
Kochane dopadło mnie straszne przeziębienie ból gardła katar zapchane zatoki i w tej chwili gorączka . [emoji17]
Moje pytanie brzmi następująco czy mogę zażyć tabletkę Apap na zbicie gorączki ???
Co na przeziębienie domowe sposoby nie pomagają a wizyta dopiero za 2 tyg..
Tak, możesz leki z paracetamolem jak np apap
 
Do góry