reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Mam to samooo.. Masakra.. Od 7mej na nogach. Sprzatanie pranie itp.. Później szybka drzemka i muszę dokończyć pranie jeszcze
A ja rano młodą odstawiłam na zajęcia, zrobiłam zakupy w Biedronce i jak wróciłam do domu to w zasadzie śpię, dopiero powoli wstajemy...
 
reklama
Cześć dziewczyny. U mnie dziś 9+5 i objawy powoli ustają. Nareszcie nie chodzę spać o 20 razem z dziećmi 🙈 mdłości też już nikłe, nie odrzuca juz tak od zapachów. Piersi nie bolą. Jedyne co to mam zachcianki a w zasadzie odechcianki :p w sensie na wiele rzeczy do jedzenia nie mam ochoty. Najpiękniejsze jest to że nie mam w ogóle ochoty na słodkie a ja ostatnio (przed ciążą) naprawdę już przesadzalam ze słodkościami bo tak mnie ciągnelo. Więc na zdrowe mi wyjdzie ;)
Apetyt mam mniejszy, w sensie przed ciążą to po 2-3 h od zjedzenia posiłku już byłam głodna a teraz 5-6 h. I nie mam ochoty na zbyt duże porcje. To tez mi na zdrowie wyjdzie :p
Przez ostatni rok przytyłam chyba z 5 kg, przy moim niskim wzroście to dużo i mocno widoczne, więc dobrze że mój organizm sam się opamiętal :p
 
Jezzu, dziewczyny. Mnie też zaczynają brać mdłości. Najlepsze jest to, ze odpuszczają jak jestem najedzona pod korek.. No i tak chodzę i pakuj w siebie co popadnie co około 2h.. 😶 aktualnie zabiłabym za kwasno słodka zupę pomidorowa. Jutro maja przyjechać do mnie rodzice, bo w tygodniu mam urodziny. Dzisiaj miałam zrobić porządki, upiec tort, przygotować coś na zimno. Noo.. I zamówiłam tort gotowy, siedzę w bałaganie (co ruszyłam, to mój 20 miesięcznik spowrotem poroznosił), zrobiłam obiad dla małego, cały blat mam zasyfiony.. jak jutro przeżyje ten dzień, to nie mam pojęcia 🤢
 
Ja rano też wstał, sobie myślę super odetchnę bez mdłości.. Ehe.. W południe wróciły.. A ja tak strasznie bym chciała zjeść coś ze smakiem.. Od paru tygodni jem mało.. Nic ze smakiem. Wszystko na siłę.. Żołądek ciągle boli.. Wszystko w gardle stoi.. I naprawdę jak na chwilę odchodzą nudności to się cieszę..
Boże jak ja ciebie doskonały rozumiem 😭 od dwóch tygodni wszystko ma ten sam smak czy jem śniadanie czy obiad wogole mi to nie smakuje jem bo muszę 😔 A już bym tak chciała zjeść coś ze smakiem 🙈
 
reklama
U nas 3 iui udane .Ale między czasie były 2 lata przerwy po 2 nieudanych iui i diagnozie z leczeniem . Między czasie wycięcie polipa teraz w kwietniu, kilka cykli na tabletkach antykoncepcyjnych , i lekarz ma tezę że to prawdopodobnie dzięki wycięciu polipa się udało.
Więc 1 iui po przerwie udane , tamtych poprzednich nie liczę :)
Pierwsze się udało?? Super! :) Bo iui to loteria, z resztą ivf podobnie
 
Do góry