reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Ja rano też wstał, sobie myślę super odetchnę bez mdłości.. Ehe.. W południe wróciły.. A ja tak strasznie bym chciała zjeść coś ze smakiem.. Od paru tygodni jem mało.. Nic ze smakiem. Wszystko na siłę.. Żołądek ciągle boli.. Wszystko w gardle stoi.. I naprawdę jak na chwilę odchodzą nudności to się cieszę..
Ja mam aktualnie dokładnie taka sama relacje z jedzeniem.. Chciałabym wstać i pomyśleć, że mam ochotę coś zjeść i zjeść to ze smakiem [emoji2368]
Połączenie choroby i ciąży..

Dzieli za rady co do zgagi! Ostatecznie życie uratowały mi amerykańskie tumsy [emoji4]
 
Ile z was w pierwszej (zdrowej) ciąży widzi już jakieś zmiany na brzuchu? Ja ostatnio mogłabym śmiało powiedzieć że jestem na głodówce, a mój brzuch nie jest płaski, jak zwykle robił się w takich momentach.. I teraz zastanawiam się czy w 7+6 jest już szansa, że to brzuszek ciążowy?
 
reklama
Ja od wczoraj czuje się w miarę dobrze, mdłości odpuściły i żołądek spokojniejszy. Wcześniej czułam ścisk przez co nie miałam na nic kompletnie apetytu. Dzisiaj ze smakiem zjadłam na śniadanie jajecznicę 😋
Na razie nie doszukuje się drugiego dna 😉zobaczymy co przyniosą kolejne dni. A który masz dziś tydzień? U mnie 7+4.
U mnie 6+3 dopiero 🙂 ja też ze smakiem zjadłam dzisiaj tosty, ale w sumie zjadłam to i byłoby na tyle 🙄 myślę na co mam ochotę na obiad i wszystko jakieś takie fuj mi się wydaje a zrobić cos muszę 🙈 w ogóle ostatnio pisałyście o cerze... Ja wyglądam jak 💩💩💩 wszystkie zaskórniki zamknięte zrobiły mi się jakieś takie bardziej wieczorem i czerwone, wyglądam jakbym jakaś chorobę zakaźna przechodziła 😩 dzisiaj sie chociaż pomaluje bo muszę z mężem na jakieś zakupy jechać to przez chwilę będę wyglądać jak człowiek 🙄
A u mnie chyba objawy zanikają, piersi jak bolały tak nie bolą.. plamienia oczywiście są..
Powiem Ci że u mnie piersi już dawno nie bolały tak jak na początku ciąży (w sumie to nadal jest początek 😅). Wieczorami zaczynają tylko ciągnąć od zewnętrznej strony i od dołu jak np wstaje z kanapy i czasami w łóżku je poczuje jak się źle ułożę. Ale tragedii z nimi nie ma 🤷‍♀️ u mnie plus taki że te plamienia trwały tylko dwa dni k były naprawdę znikome. A ile bierzesz tego progesteronu dodatkowo?
 
Do góry