reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Pit składam w wawie 8-)
Ale nadal jestem ciekawa jak rozwiąże się kwestia meldunku, bo ja w tej chwili nie mam żadnego 🤣

@Mimi94 - słyszałam, ale jest to podniesienie temp na chwilę i to o niecały stopień, dopóki się zarodek nie pokaże lepiej może nie narażać, ale później już nie wygląda to tak strasznie, a lepiej wiedzieć niż żyć w stresie, który jest bardziej szkodliwy...
No to nie powinno być problemu za złożeniem wniosku :) z tego co się orientuję to można go złożyć dopiero w terminie porodu lub po także jest jeszcze sporo czasu 😀
 
reklama
Dzisiaj jestem 6+4 i buło pięknie widać, że pika szybko ale mówiła że odchodzi się od słuchania.. Wolę nie ryzykować
Pit składam w wawie 8-)
Ale nadal jestem ciekawa jak rozwiąże się kwestia meldunku, bo ja w tej chwili nie mam żadnego [emoji1787]

@Mimi94 - słyszałam, ale jest to podniesienie temp na chwilę i to o niecały stopień, dopóki się zarodek nie pokaże lepiej może nie narażać, ale później już nie wygląda to tak strasznie, a lepiej wiedzieć niż żyć w stresie, który jest bardziej szkodliwy...
 
Ale nas dzis wizytuje 😀 na ktora macie? Ja ide na 15.40. Nie moge sie doczekac spotkania z kropkiem ❤ dzis jest 7+2. Ide na nfz. Zaraz dam jej karteczke aby wypisala mi skierowanie na badania.
Dziewczyny ktore sa na l4, jak sobie radzicie w domu caly czas? Bo mi strasznie szybko zlecialy te tygodnie. Ogladam wozki, kolderki ❤
Ja juz czekam na 13.20. Mam zawal juz...
 
Właśnie doczytałam... W ciągu miesiąca od urodzenia się małego Warszawiaka...
Właśnie też otworzyłam instrukcje 😀
Wrzucam print screena tak informacyjne:)
 

Załączniki

  • SmartSelect_20211102-123712_Drive.jpg
    SmartSelect_20211102-123712_Drive.jpg
    75,7 KB · Wyświetleń: 40
Hej dziewczyny. Trzymam kciuki za dobre wieści na dzisiejszych wizytach.

Wczoraj nasza malutka spędziła pierwszą noc u babci, to pierwsza noc bez mamy 😭
Ale cieszę się, bo przespała cała noc i nie płakała 🥰 Ale uświadomiłam sobie, ze ona tak szybko rośnie,
Tia dzieci zaskakująco szybko rosną... Tylko my stoimy w miejscu 🤣
 
reklama
Do góry