reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

ja też bym chciała na początek kosz mojżesza na kołkach żeby sobie jeździc z bobasem po domu 😊
Ja chcę dlatego że nasz pies chodzi po kanapie/łóżku i w momencie kiedy będę chciała położyć dziecko, to pies do kosza mi nie wejdzie (chyba :D) a na kocyk będzie chciał wejść pierwszy :p
 
reklama
Hej! [emoji16]
Jestem po wizycie, maleństwo rośnie pieknie [emoji3590] całe 6.4mm szczęścia [emoji7]

Mam na zdj takie oznaczenie i nie do końca wiem co znaczy...
6w3d>97%
6t3d to rozumiem [emoji16] ale >97%???
No prosze swietne wiesci. Przerazaja mnie te pomiary 😱
 
Gdzie? Jak się załapać na wyprawkę od miasta?
Nie wiem dokładnie jak to się odbywa, ale musisz być chyba zameldowana w tym mieście. W Warszawie dostaje się ją przy akcie urodzenia, w Poznaniu kiedyś czekało się, bo trzeba było złożyć wniosek, nie wiem czy tak jest nadal. Poznaniaki dostają ciuszki. Poszukaj w google ;)
 
Hej! [emoji16]
Jestem po wizycie, maleństwo rośnie pieknie [emoji3590] całe 6.4mm szczęścia [emoji7]

Mam na zdj takie oznaczenie i nie do końca wiem co znaczy...
6w3d>97%
6t3d to rozumiem [emoji16] ale >97%???
97% może oznaczać dokładność pomiaru... U mnie raz miałam 5+1 (+/-8d)
 
Nie wiem dokładnie jak to się odbywa, ale musisz być chyba zameldowana w tym mieście. W Warszawie dostaje się ją przy akcie urodzenia, w Poznaniu kiedyś czekało się, bo trzeba było złożyć wniosek, nie wiem czy tak jest nadal. Poznaniaki dostają ciuszki. Poszukaj w google ;)
Tylko ja tu wynajmuję w zasadzie na "buzię" to raczej nie mam szans na meldunek...
 
No i jedna rzecz jakiej się dowiedziałam:
Bardzo nie zdrowe jest słuchanie serduszka czy spr tętna na tak wczesnym etapie.. Wytwarza się wysoka temperatura która może zaszkodzić maleństwu. To tak ku przestrodze bo ja np o tym nie wiedziałam
 
reklama
Meldunek nie jest potrzebny, wystarczy ,że odprowadzasz podatki w Warszawie
Pit składam w wawie 8-)
Ale nadal jestem ciekawa jak rozwiąże się kwestia meldunku, bo ja w tej chwili nie mam żadnego 🤣

@Mimi94 - słyszałam, ale jest to podniesienie temp na chwilę i to o niecały stopień, dopóki się zarodek nie pokaże lepiej może nie narażać, ale później już nie wygląda to tak strasznie, a lepiej wiedzieć niż żyć w stresie, który jest bardziej szkodliwy...
 
Do góry