reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

A mnie jakoś nie ciągnie do wyprawki, nic nie oglądam w necie. Przy córce nie mogłam się doczekać. Nie wiem czemu tak mam tym razem 🙄
 
reklama
Dziewczyny, czy Wy też nie możecie się doczekać kupowania wyprawki? ;) Ja liczę na córeczkę i już bym chciała powoli te róże ;)
tak, mi kompletowanie wyprawki sprawiało ogromną przyjemność, ale zacznę pewnie po połówkowych dopiero. Mam już córkę z czerwca, więc chcę poznać płeć, bo jak będzie druga dziewczyna to ubranka mam z głowy 😉
 
Ciuszki dla młodej kupowałam w paczkach na allegro za 10pln spora część ubrań w określonym rozmiarze, większość firmowych...

Przez pierwsze pół roku/dopóki maluch nie zacznie siadać zamierzamy z wózka mieć też łóżeczko przy łóżku... To dla nas akurat plus.... niestety mamy bardzo ograniczoną przestrzeń (nawet nie mamy balkonu)
ja też jak się uda całą ciąża planuje kupić dostawne na kółkach żeby móc je przemieszczać w ciągu dnia gdzie chcę. Planuje jednak zacząć zakupy dopiero przy 8 miesiącu żeby jednak być pewna wszystkiego
 
Ja dzisiaj wizyta o 16.00, wg OM 8+4.
2 tygodnie temu było serduszko i 8mm fasolka. Boję się masakrycznie, ciągle mi chodzi po głowie, ze 2 poprzednie ciąze sie nie udały, to dlaczego teraz ma sie udac? No teraz jestem obstawiona lekami taka róznica...
Mam objawy:mdlosci, bol piersi, ciągniecie w brzuchu ale biorąc 6 tabletek progesteronu dziennie to sobiie myślę, ze to efekt tych tabletek.

Probuje odgonić czarne mysli, dzisiaj mam duzo pracy wiec przynajmniej głowa troche zajeta i to pomaga. Trzymam kciuki za pozostale dzisiejsze wizyty [emoji173] oby były wyłacznie dobre wieści!
na pewno wrócisz z dobrymi wieściami. Trzymam kciuki 💪
 
reklama
Do góry