reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Tylko te kosze maja takie ceny ze szok 😱
Rzeczy dla dzieci w ogóle mają ceny że szok, jakieś leżanki, bujaki etc...

Jestem mega ciekawa ile rzeczy zostało mi po córce na działce rodziców, a co udało im się wydać... Hmmm już żałuje, że w tym roku(w te wakacje) sprzedali rowerek młodej - był fajny, bo najpierw biegowy a później dokręcalo się pedały i był rowerek... Młodej służył od 3 do 7 lat...

A kupiłam w Tesco w promocji za 150pln... Teraz mogę pomarzyć że takie coś w tej cenie znajdę (zwłaszcza za te 3 lata) przy obecnej inflacji...
 
Rzeczy dla dzieci w ogóle mają ceny że szok, jakieś leżanki, bujaki etc...

Jestem mega ciekawa ile rzeczy zostało mi po córce na działce rodziców, a co udało im się wydać... Hmmm już żałuje, że w tym roku(w te wakacje) sprzedali rowerek młodej - był fajny, bo najpierw biegowy a później dokręcalo się pedały i był rowerek... Młodej służył od 3 do 7 lat...

A kupiłam w Tesco w promocji za 150pln... Teraz mogę pomarzyć że takie coś w tej cenie znajdę (zwłaszcza za te 3 lata) przy obecnej inflacji...
Ja dużo mam dostać po znajomych - nawet chustę do noszenia. Więc najpierw objadę te, które się zadeklarowały, że podziela się dobrociami, a potem będę dokupować. Ale ze mnie skąpy Poznaniak, więc wiecie :D
 
Ja jeszcze nie mam odwagi oglądać a co dopiero kupować rzeczy. Siostra moja po 3 dzieciaczkach wszystko poodawała, bo stwierdziła, że na mnie sie nie doczeka ;D natomiast przyjaciólka już odkłada dla naszego malucha rzeczy po swojej córci :D ale już ją uprzedziłam, że bedą u niej do oporu.

Mnie piersi tez przestały boleć, ale mdli za to cały czas... i sama nie wiem co gorsze. A najgorszej, że czlowiek odrazu sie doszukuje w tym czegoś złego.
 
Ja jeszcze nie mam odwagi oglądać a co dopiero kupować rzeczy. Siostra moja po 3 dzieciaczkach wszystko poodawała, bo stwierdziła, że na mnie sie nie doczeka ;D natomiast przyjaciólka już odkłada dla naszego malucha rzeczy po swojej córci :D ale już ją uprzedziłam, że bedą u niej do oporu.

Mnie piersi tez przestały boleć, ale mdli za to cały czas... i sama nie wiem co gorsze. A najgorszej, że czlowiek odrazu sie doszukuje w tym czegoś złego.
Ja tylko oglądam reklamy. Nie klikam, chociaż korci :D przynajmniej do końca roku nie bawię się w zakupy, ale mieszkanie chyba powoli zaczniemy ogarniać. Robiliśmy generalny remont w zeszłym roku, ale musimy dodać parę elementów, żeby z maluchem było bardziej funkcjonalnie.
 
reklama
Do góry