reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Cześć dziewczyny. Życzę Wam zdrowia, spokoju i cierpliwości przede wszystkim w tym pięknym stanie w jakim jesteście ❤️
Doceniajcie i cieszcie się ze swoich brzuszków, a na dolegliwości starajcie się nie zwracać uwagi, dzidziusie Wam ten ciężki czas wynagrodzą ❤️
Żegnam się z Wami, mi nie było dane zostać mamą.
Przykro mi :( Ty chyba dziś masz 6+4? Puste jajo. ? Czy co się stało? 😭 trzymaj się kochana
 
reklama
Nifty prywatnie , prenatalne i papa jeśli pow 35 rż to NFZ jeśli młodsza mama to płatne pappa. Jak ktoś już ma dzieci może się wypowie więcej bo to moja pierwsza ciąża :) w sumie druga ale pierwsza biochemiczna... I dopiero zaczynam 7 tc więc jeszcze na swoim przykładzie nie mogę powiedzieć jak to wygląda :)
Prenatalne zwane mogą być także genetyczne usg które już mozesz zrobic na nfz. Jeśli te wyjdą zle to lekarz dalej kieruje np. na prywatne badania typu nifty badz pappa.
 
Jejku, przykre to wszystko 🙁🙁🙁 ale widzę że ten czas który był Wam dany był dla Ciebie wyjątkowo ważny. A malutki wojownik mógł poczuć jak bardzo jest kochany 😓 jesteś bardzo dzielna 💜

Ja wolę wiedzieć co jest nie tak... Poza tym wiedząc że jestem obciążona i tak przez całą ciążę byłabym kłębkiem nerwów żyjąc w takiej niewiedzy 🙄 ale to decyzja każdej z nas 😌

O nieee 😓 co się stało? Wysyłam Ci moc uścisków. Wiem niestety jaki to ból... Ale nie poddawaj się i jak tylko będziesz gotować to walcz dalej. W razie potrzeby służę pomocą 😚
Oj był ważny. Najpiękniejszy czas w moim życiu. Najtrudniejszy. Najpokorniejszyszki i wogole ten czas był cudem. Mąż po dwóch latach odważył się otworzyć nasze pudełko cudów. Tam mam włoski synka. I zamówił mi łańcuszek z jego wloskiem. Nadal czekam 😇ale na pewno się pochwalę 😇
 
Oj był ważny. Najpiękniejszy czas w moim życiu. Najtrudniejszy. Najpokorniejszyszki i wogole ten czas był cudem. Mąż po dwóch latach odważył się otworzyć nasze pudełko cudów. Tam mam włoski synka. I zamówił mi łańcuszek z jego wloskiem. Nadal czekam 😇ale na pewno się pochwalę 😇
Piękna pamiątka 🥰 ja mam wisiorek z mlekiem, wiec to mysle bd podobne :)
 
@Jetkaa
A gdzie do krk bd szla na prenatalne? Ja jesli zobaczę serduszko tez bd musiala sie zapisać, zapiszmy sie razem 😅. Ja w 1 ciazy bylam na kopernika oraz na prokocimiu.
 
@Jetkaa
A gdzie do krk bd szla na prenatalne? Ja jesli zobaczę serduszko tez bd musiala sie zapisać, zapiszmy sie razem 😅. Ja w 1 ciazy bylam na kopernika oraz na prokocimiu.
Kochana nie wiem dokładnie gdzie lekarz mnie skieruje 😇 na pewno dam znać. 15tego listopada mam wizytę więc dowiem się co i jak :) narazie muszę pozbierać wszystkie badania, moje, męża i zmarłego synka. Bo na tej podstawie mnie tam wysle
 
Dziewczyny, obiecałam dzieciom i mężowi gołąbki.. problem w tym, że robię z mięsem drobiowym, sami mielimy, a mnie sam zapach [emoji1785] na samą myśl jest mi słabo.. wiem, że mąż może przygotować, ale on za bardzo wykrawa, tak, że połowę z tego można spokojnie zmielić.. co mogę zrobić, żeby nie czuć zapachu? Zatkać nos? Z maseczką próbowałam, nic to nie daje..
Sama też mam wielką ochotę na gołąbki.. pls help
 
reklama
Do góry