reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Też mam ochotę na gołąbki i już dzwoniłam do Mamuśki, żeby mi zrobiła [emoji16][emoji16][emoji16][emoji41]
Dziewczyny, obiecałam dzieciom i mężowi gołąbki.. problem w tym, że robię z mięsem drobiowym, sami mielimy, a mnie sam zapach [emoji1785] na samą myśl jest mi słabo.. wiem, że mąż może przygotować, ale on za bardzo wykrawa, tak, że połowę z tego można spokojnie zmielić.. co mogę zrobić, żeby nie czuć zapachu? Zatkać nos? Z maseczką próbowałam, nic to nie daje..
Sama też mam wielką ochotę na gołąbki.. pls help
 
reklama
Dziewczyny, obiecałam dzieciom i mężowi gołąbki.. problem w tym, że robię z mięsem drobiowym, sami mielimy, a mnie sam zapach [emoji1785] na samą myśl jest mi słabo.. wiem, że mąż może przygotować, ale on za bardzo wykrawa, tak, że połowę z tego można spokojnie zmielić.. co mogę zrobić, żeby nie czuć zapachu? Zatkać nos? Z maseczką próbowałam, nic to nie daje..
Sama też mam wielką ochotę na gołąbki.. pls help
Nie mam żadnego sposobu, ale jak ostatnio mielone mieliłam i bylo mi nie dobrze to odwracałam głowę w bok i oddychałam głęboko. Przedwczoraj juz takiego problemu nie miałam..
 
Spróbuj z mocnym cukierkiem eukaliptusowym lub holsem i oddychaj buzia żeby zapach się wydobywał jaknajbardziej . Koleżanka tak gotowała większość obiadów
Dziewczyny, obiecałam dzieciom i mężowi gołąbki.. problem w tym, że robię z mięsem drobiowym, sami mielimy, a mnie sam zapach [emoji1785] na samą myśl jest mi słabo.. wiem, że mąż może przygotować, ale on za bardzo wykrawa, tak, że połowę z tego można spokojnie zmielić.. co mogę zrobić, żeby nie czuć zapachu? Zatkać nos? Z maseczką próbowałam, nic to nie daje..
Sama też mam wielką ochotę na gołąbki.. pls help
 
Cześć dziewczyny. Życzę Wam zdrowia, spokoju i cierpliwości przede wszystkim w tym pięknym stanie w jakim jesteście ❤️
Doceniajcie i cieszcie się ze swoich brzuszków, a na dolegliwości starajcie się nie zwracać uwagi, dzidziusie Wam ten ciężki czas wynagrodzą ❤️
Żegnam się z Wami, mi nie było dane zostać mamą.
Bardzo mi przykro 😔 ale wierzę że jeszcze wszystko przed Tobą ♥️♥️♥️
 
Czy to możliwe, że to bliźniaki jednojajowe?
Normalnie jest zarodek i pęcherzyk żółtkowy... A ja mam jeszcze jedną kropkę
IMG_20211028_174655.jpeg
 
Boze aż 14 🤯😃, a co Ci zlecił tak z ciekawości? 😀 ja dziś byłam na badaniu ale na pewno tylu nie mialam , tylko podstawa 🤣
Zaznaczone jest:
- mocz
- morfologia krwi pełna
- glukoza
- HBs antygen
- HCV przeciwciała
- HIV Ag/Ab
- Kiła
- TSH
- Toksoplazma gondi IgG/ IgM
- Różyczka IgG/ IgM
- CMV IgG/ CMV IgM

Oby to za jednym zamachem było 🤭
 
reklama
Do góry