reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Hej ja dzisiaj jestem podłamana. Już drugi raz w tej ciąży jestem chora katar, kaszel ogólne osłabienie. Szczerze strasznie się martwię jak kaszle boli mnie brzuch. Coś pechowo mi się ta druga ciąża zaczyna jakoś tak dzisiaj mam pesymistyczne nastawienie boje się, że we wtorek dowiem się że puste jajo albo coś podobnego. To moja druga ciaza ja się cieszę, a mąż jakoś tak bez jakichkolwiek uczuć podszedł do tematu. Jednak przy pierwszej ciąży było zupełnie inaczej... Jest mi smutno... Fajnie że chociaż tutaj można się wygadać ♥️
Cześć wszystkim, chciałabym się przywitać i odnieść. Jestem w 9tc, to moja druga ciąża. Dokładnie jak u koleżanki powyżej, jestem totalnie załamana :( To już moja 3 infekcja od zapłodnienia, ostatnio tydzień wyjęty z życia, gorączka, kaszel, wysokie CRP a dziś zaatakowało mi gardło. W dodatku dostałam dziś sms z przedszkola córki, że w jej grupie panuje ospa :(. Nie wiem nawet co myśleć, ale dziś już do przedszkola nie dotarła. W dodatku ja mam ciągle kontakt z chorymi dziećmi, bo taka moja praca. Chyba czas pomyśleć o zwolnieniu i zamknięciu się w domu na jakiś czas, bo wszędzie, na każdym kroku chore osoby, coś strasznego!
 
Cześć wszystkim, chciałabym się przywitać i odnieść. Jestem w 9tc, to moja druga ciąża. Dokładnie jak u koleżanki powyżej, jestem totalnie załamana :( To już moja 3 infekcja od zapłodnienia, ostatnio tydzień wyjęty z życia, gorączka, kaszel, wysokie CRP a dziś zaatakowało mi gardło. W dodatku dostałam dziś sms z przedszkola córki, że w jej grupie panuje ospa :(. Nie wiem nawet co myśleć, ale dziś już do przedszkola nie dotarła. W dodatku ja mam ciągle kontakt z chorymi dziećmi, bo taka moja praca. Chyba czas pomyśleć o zwolnieniu i zamknięciu się w domu na jakiś czas, bo wszędzie, na każdym kroku chore osoby, coś strasznego!
Współczuję. Uważaj na gorączkę, bo to paskudna sprawa w ciąży. Trzymaj się.
 
Boze aż 14 🤯😃, a co Ci zlecił tak z ciekawości? 😀 ja dziś byłam na badaniu ale na pewno tylu nie mialam , tylko podstawa 🤣
Też miałam 14 badań, w tym grupę krwi jeszcze, ale cytomegalie zleci po genetycznym USG (mam nadzieję, jeszcze czeka mnie przeprawa 10.11 żeby mi łaskawie w końcu założył kartę ciąży)
 
A lekarz nic Ci nie mówił o dwóch zarodkach? Może poprostu tak zdjęcie jest zrobione że wygląda jak 3 kropki [emoji6]
Ewidentnie za każdym razem co ruszał głowicą bylo widać 3. Może nie mówił bo tylko w jednym było zauważalne echo serca... Idę 2.11 na wizyte jeszcze więc się dopytam
 
reklama
Też miałam 14 badań, w tym grupę krwi jeszcze, ale cytomegalie zleci po genetycznym USG (mam nadzieję, jeszcze czeka mnie przeprawa 10.11 żeby mi łaskawie w końcu założył kartę ciąży)
Ja właśnie patrzyłam na labo jaki koszt takiego badania to 45 zl, chyba się skusze zeby to mieć z głowy. Ale.też patrzyłam ile.kosztuje badanie na przeciwciała covid-19. 100 zł, też nie jest źle. Ktoś robił?
 
Do góry