reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Dzięki, na pewno przeczytam :)
Ja jestem po iui I też to tez nie jest "wskazaniem" jak in vitro. Dla mnie to spokój przez kolejne 30 tyg a nie zamartwianie się czy napewno wszystko jest dobrze. To badania może nawet wskazać nowotwór u dziecka a w wielu przypadkach czas ma znaczenie. Polecam przeczytanie artykułu u mamaginekolog o badaniu wolnego DNA płodu (m.in. nifty) tam masz wszystko wyjaśnione. Ja myślę po rozmowie z lekarzem w klinice której się leczyłam ze kiedyś to badanie będzie refundowane w pl jak w wielu innych krajach.
 
Dzięki, na pewno przeczytam :)
Oczywiście badanie wolnego płodowego DNA taka to fachowa nazwa :) bo zgubiłam słowo :) to jest tak jak są przeciwicy i zwolennicy badań prenatalnych "bo co to zmieni"... Mi po dwóch latach wreszcie się udało wiec wolę przebadać bo fakt może nic nie zmieni e moze pomóc się zaznajomić z tematem z pomocą wcześniej niż nagle zderzenie że ściana ;) wierzę że każda z nas urodzi ślicznego małego ZDROWEGO bobaska 👶 a kwestią badan, szczepień to kwestia indywidualna rodziców :)
 
Oczywiście badanie wolnego płodowego DNA taka to fachowa nazwa :) bo zgubiłam słowo :) to jest tak jak są przeciwicy i zwolennicy badań prenatalnych "bo co to zmieni"... Mi po dwóch latach wreszcie się udało wiec wolę przebadać bo fakt może nic nie zmieni e moze pomóc się zaznajomić z tematem z pomocą wcześniej niż nagle zderzenie że ściana ;) wierzę że każda z nas urodzi ślicznego małego ZDROWEGO bobaska 👶 a kwestią badan, szczepień to kwestia indywidualna rodziców :)
Również tak uważam, to każdej z nas prywatna sprawa. Czy wykonujemy badania, jakie, a co będzie gdy.., czy tym podobne pytania.
Dla zdrowej atmosfery na forum, powinniśmy nie wchodzić w tak zawiłe szczegóły naszego życia i moralności każdej z nas 😉
 
Ja już po wizycie. Bobas tak przez tydzień wystrzelił, że urósł 2x i jest starszy o dwa dni, więc dzisiaj mamy 8+4. Pięknie było widać rączki i nóżki i maleństwo już je ćwiczy ❤️😭

Kolejna wizyta 26.11 można mnie dopisać :) prenatalne prawdopodobnie 21.12.

Cytomegalię sprawdzimy pod kątem IGg. Ale mam się nie martwić. Lekarz chciał mi dać już L4, ale poki co podziękowałam, choć głowa ciężka do pracy. Zobaczę za miesiąc.
 

Załączniki

  • IMG_20211029_132032.jpg
    IMG_20211029_132032.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 87
Oczywiście badanie wolnego płodowego DNA taka to fachowa nazwa :) bo zgubiłam słowo :) to jest tak jak są przeciwicy i zwolennicy badań prenatalnych "bo co to zmieni"... Mi po dwóch latach wreszcie się udało wiec wolę przebadać bo fakt może nic nie zmieni e moze pomóc się zaznajomić z tematem z pomocą wcześniej niż nagle zderzenie że ściana ;) wierzę że każda z nas urodzi ślicznego małego ZDROWEGO bobaska [emoji64] a kwestią badan, szczepień to kwestia indywidualna rodziców :)
A jak to jest z tymi badaniami?
Nifty na własną rękę tak?
Prenatalne na NFZ?
A Test pappa?
 
reklama
Do góry