reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
ja napisałam w tym sensie, że chcę usłyszeć od lekarza, że serduszko dalej bije 😅 mi tez nie włączał, tylko pokazał na ekranie na ostatniej wizycie
Mi tak ostatnio pokazywał, że bije, że w którymś momencie wyglądało jakby pytał 🤣
- o... tu... Bije... Prawda?

Ale dodatkowo zmierzył mi 8.5mm to wolałam na sorze sprawdzić, lekarka puściła, było słychać i zbadała tętno i maluszka i jednak miał 14mm... Najbliższe USG mam teraz 5.11 (można wpisać mnie na listę wizyt)
 
U mnie om 8.09 więc jestem o dzień starsza :) hihi

A powiedzcie mi dziewczyny planujecie nifty pro albo jakieś inne badania , ja się totalnie na tym nie znam, ale mój lekarz z kliniki poleca.
To moja 1 ciąża i wcale tego nie ogarniam
Ja nie robie jesli na prenatalnych wyjdzie w porzadku, ufam jednak lekarzom. Nie chce sie stresować.
 
Dołączyłam niepewnie, ale od teraz jestem z wami na dobre! Dzisiaj usg, 5+4 wg ostatniej @,serduszko bije [emoji7][emoji3590]. Nigdzie się nie wybieram, witam was jeszcze raz i cieszę się, że mogę z Wami tu być!
Wow! To mega szybciutko serduszko [emoji3590][emoji7] takie wieści to aż miło czytać, szczególnie po Twoich stresach!
 
reklama
Do góry