reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Ok ja już w domu trochę spokojniejsza mam dodatkowo Duphostan 3*1 i luteone 2*2 i magnez 3*1

Kontrola w piątek u lekarza prowadzącego.
Stwierdzony nowy krwiak dość spory zlokalizowany blisko zarodka i nadmierne skurcze macicy.
Mam się udać jeszcze do kardiologa bo ciśnienie w trakcie badania mierzone miałam 165/105 a pani doktor powiedziała że zbyt wysokie, i ma nadzieję że nic się nie dzieje i że spowodowane tylko stresem i nerwami

Ale cieszę się bo z moim małym stworkiem wszystko jest ok, urósł od wczoraj do 0.55 i serduszko w dalszym ciągu niezmiennie bije [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
 
reklama
Ok ja już w domu trochę spokojniejsza mam dodatkowo Duphostan 3*1 i luteone 2*2 i magnez 3*1

Kontrola w piątek u lekarza prowadzącego.
Stwierdzony nowy krwiak dość spory zlokalizowany blisko zarodka i nadmierne skurcze macicy.
Mam się udać jeszcze do kardiologa bo ciśnienie w trakcie badania mierzone miałam 165/105 a pani doktor powiedziała że zbyt wysokie, i ma nadzieję że nic się nie dzieje i że spowodowane tylko stresem i nerwami

Ale cieszę się bo z moim małym stworkiem wszystko jest ok, urósł od wczoraj do 0.55 i serduszko w dalszym ciągu niezmiennie bije [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Dobre wiadomości... Oby problemy z krwiakami się też szybko skończyły 💓
 
Na sutki i swędzące piersi polecam taki żel z Rosmana z AA z serii Mommy. Kupiłam wczoraj i moje sutki mi dziękują [emoji85]

W ogóle miałam dzisiaj tak straszne sny, że się nie mogę pozbierac. Powinnam dawno wstać do pracy, a ja leżę i próbuje rozkminić skąd mi się to wzięło w głowie...
Dzięki za krem [emoji7] kupiłam wczoraj i nie wiem czy bardzo pomogło bo piersi bolą ale w końcu pierwsza noc przespałam bez ciągłego budzenia sie, bez bólu przy przewracaniu [emoji3059] oczywiście w staniku dalej muszę spać ale dyskomfort jest mniejszy [emoji16] także polecam
 
Niestety serce mojego dziecka nie bilo w 9 tyg. Wczoraj byłam na pierwszej wizycie u gin i dowiedziałam się że doszło do poronienia zatrzymanego. Jestem już po zabiegu łyżeczkowania.
Bardzo mi przykro 😥
Dużo sił przesyłam ❤️
Ja dziewczyny jadę na sor , boli brzuch i śluz z krwia [emoji20][emoji20][emoji20]
Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze 🙂
Hej dziewczyny... Coś nie mogłam spać w nocy🥺 Dzisiaj mam wizytę u gin i chyba zaczynam się stresowac😅 Wizyta po południu, więc jakoś muszę przeżyć jeszcze dzisiejszy dzień😏
Powodzenia na wizycie ✊
Ja mam jutro i też się już stresuje. 😟
 
@Gondzi_a będę trzymała kciuki😉 Ja mam jeszcze dodatkowego stresa, bo mąż ten tydzień do piątku jest w delegacji🥺 Idę sama i aż się boje😅 A z drugiej strony... Jeśli będą dobre wieści, to szkoda mi, że jego przy tym nie będzie😅
 
@Gondzi_a będę trzymała kciuki😉 Ja mam jeszcze dodatkowego stresa, bo mąż ten tydzień do piątku jest w delegacji🥺 Idę sama i aż się boje😅 A z drugiej strony... Jeśli będą dobre wieści, to szkoda mi, że jego przy tym nie będzie😅
Najważniejsze żeby było dobrze i jak mąż wróci razem będziecie się cieszyć 🥰
 
reklama
Do góry