reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

A mi zaczyna brzuch przeszkadzać[emoji1751] kończę 7tc jutro, a już nie mogę dopiąć spodni, gumka w dresach uwiera i jakoś mi niewygodnie siedzieć z podkulonymi pod brodę nogami, a zawsze uwielbiam tak siedzieć!
No i mąż popatrzył na ten mój brzuch i stwierdził "to już taki bobusiowy brzuszek, na pewno nie od jedzenia" [emoji23] nawet dzieci mnie już po nim głaszczą i opowiadają że tam jest bobo. Ehh ciąża nr. 3 [emoji1768][emoji16][emoji3590]
 
reklama
A mi zaczyna brzuch przeszkadzać[emoji1751] kończę 7tc jutro, a już nie mogę dopiąć spodni, gumka w dresach uwiera i jakoś mi niewygodnie siedzieć z podkulonymi pod brodę nogami, a zawsze uwielbiam tak siedzieć!
No i mąż popatrzył na ten mój brzuch i stwierdził "to już taki bobusiowy brzuszek, na pewno nie od jedzenia" [emoji23] nawet dzieci mnie już po nim głaszczą i opowiadają że tam jest bobo. Ehh ciąża nr. 3 [emoji1768][emoji16][emoji3590]
Ja swojemu właśnie pokazuje brzuch, bo tak fajnie to podbrzusze się zmienia. I mówię, dotknij. A on "no ciepły" 😂
 
Dołączyłam niepewnie, ale od teraz jestem z wami na dobre! Dzisiaj usg, 5+4 wg ostatniej @,serduszko bije 😍❤️. Nigdzie się nie wybieram, witam was jeszcze raz i cieszę się, że mogę z Wami tu być!
a nie mówiłam! Teraz ja czekam na moja kolej, za jakieś 15 min powinnam wejść. Co prawda serduszko widziałam tydzień temu, ale bardzo chcę usłyszeć, ze dalej bije 🙏
 
U mnie w domu raczej wszystko robię ja. Mówię o gotowaniu i sprzątaniu. Mąż ma dwie lewe ręce w kuchni, posprząta zawsze jak poproszę, ale sam się nie wychyla. W pierwszej ciąży do dnia porodu wszystko ogarniałam mam nadzieję, że teraz też tak będzie😊
 
a nie mówiłam! Teraz ja czekam na moja kolej, za jakieś 15 min powinnam wejść. Co prawda serduszko widziałam tydzień temu, ale bardzo chcę usłyszeć, ze dalej bije 🙏
Ja tylko widziałam, dla mnie po podejrzeniu CP, prawie tygodniowym pobycie w szpitalu serduszko było jedynym czego pragnęłam! Nerwy i stres poszły do kąta. Już się nie martwie. Wystarczy mi stresu a jestem 5+4... 😶. Daj znać 😘
 
reklama
Moj mąż z kolei całkiem oczadział. Nie pozwala mi nic nosić, teraz już nie tylko z psem chodzę do wc [emoji38] mąż idzie z nami. Potrafi mnie po kilka razy zapytać jak się czuję. Czasem jak myśli że już śpię, kładzie rękę na brzuchu i mówi że nas kocha bardzo [emoji50]
Moje zrobienie obiadu ogranicza się do doprawienia i ewentualnie bycia jednopalczastą [emoji6]
Faceci hihihi
Hihi lepiej w tą stronę, mój też dźwiga zakupy te cięższe ja najwyżej coś lżejszego 8-)
U mnie om 8.09 więc jestem o dzień starsza :) hihi

A powiedzcie mi dziewczyny planujecie nifty pro albo jakieś inne badania , ja się totalnie na tym nie znam, ale mój lekarz z kliniki poleca.
To moja 1 ciąża i wcale tego nie ogarniam
Ja 8.11 mam już umówione pobranie nifty pro (będę wtedy 10+3) :)
 
Do góry