reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
w zdrowej ciąży miałam bóle miesiączkowe gdzieś do 9-10 tygodnia. Wszystko było ok. Śluzu cały czas mam dużo ale ja biorę też luteinę, a Ty coś bierzesz dopochwowo?
nie. Lekarz polecił mi brać acard i prenatal uno 😕 więc nie wiem czy to nie za malo. Zobaczymy na razie nic się nie dzieje i fałszywy alarm
 
nie. Lekarz polecił mi brać acard i prenatal uno 😕 więc nie wiem czy to nie za malo. Zobaczymy na razie nic się nie dzieje i fałszywy alarm
Ja Biorę tylko summavit D... Ale też nie mam pojęcia czy to nie za mało... W poprzednich ciążach miałam luteinę prawie od początku...

Ale USG póki co dobre, bez objawów patologicznych... Boję się coś przegapić

Poza tym nie jem ryb i zastanawiam się czy nie brać jeszcze omega 3 jakoś dodatkowo, chociaż jak to połowa 8tc to cewka już zamknięta chyba i za późno na tego typu suple...
 
Ja dzisiaj kupiłam Fakvit.
Mojej siostrzenicy dziewczyna poleciła mi, bo jej siostra byla w ciazy i ginekolog polecił jej te witaminy. Dzisiaj w aptece też potwierdzili ze dobre. Także kupiłam 😅 Od piątku zacznę brać jeśli ginekolog mi pozwoli, bo idę do niego z wynikiem usg. To mogę wam dać znać czy faktycznie poleca 😅
 
Ew jakie omega 3-6-9 poleca dla bezrybnych :p
Ja dzisiaj kupiłam Fakvit.
Mojej siostrzenicy dziewczyna poleciła mi, bo jej siostra byla w ciazy i ginekolog polecił jej te witaminy. Dzisiaj w aptece też potwierdzili ze dobre. Także kupiłam 😅 Od piątku zacznę brać jeśli ginekolog mi pozwoli, bo idę do niego z wynikiem usg. To mogę wam dać znać czy faktycznie poleca 😅

@Mayred91 trzymam kciuki, dawaj znać...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry