reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

@Klaudia126 na tarczycę pomaga też dieta przeciwzapalna. My prawie w ogóle nie solimy, odkąd jada z nami syn. Jemy też więcej białka roślinnego i wg mnie przekłada się to na moje lepsze wyniki. Kochamy hummus ;) co nie znaczy, że nie ma grzeszków, jak ciasto dziś ;)
 
reklama
Cześć dziewczyny powracam z dobrymi wieściami 😊u nas na razie wszystko dobrze, serduszko bije. Według ostatniej miesiączki dziś 7+1 a według USG 6+5. A i zapomniałam napisać moja strasza siostra też jest w ciąży termin na 26 czerwca 😁
super wieści😍 ale Wam fajnie z tymi siostrami w ciąży, ja mam tylko brata ale za to jego żona jest w ciąży, z tym że rodzi na koniec stycznia 😁
 
Mi się dzisiaj śniło, że moja szefowa mówi tak; no powiedz, że jesteś w ciąży, powiedz już! 🤣

Doczekałam się bety z czwartku, w końcu. Na tamten dzień wzrosła pięknie do 5800. 3 dni wcześniej była 2049. Mój Lekarz do mnie zadzwonił i zaprosił mnie na usg o 15ej. ALE EMOCJE! TAK BARDZO BYM CHCIAŁA OFICJALNIE DO WAS DOŁĄCZYĆ 🥰
już dołączyłaś i tak pozostanie 🥰
 
uuuu ja jestem dzień za tobą❤️❤️❤️ bo om 9.09 jutro 7 tydzień. Na pierwszą wizytę idę 4.11 bo przesunięta. Mam nadzieję usłyszeć te same słowa bo to najważniejsze. gratulacje!!!
Bedzie dobrze, ja mialam takiego stresa ze na bete chcialam lecieć ale cale szczescie ze nie poleciałam. Jutro już środa także dasz radę ;*
 
Tez to tlumacze mojej tesciowej i mezowi. Bo oni we dwoje sie jak na mnie uwzieli to myslalam ze zabije. 😅
Odpowiadaj, że w ciąży się je DLA dwojga, a nie ZA dwóch ;)
Przez 3 tygodnie leżało pranie do prasowania, aż w końcu znalazłam w sobie siłę i to zrobiłam. Na szczęście mój śmieje się z całej sytuacji i z tego, że całymi dniami leżę i pachnę 😁
Kuzynka mojego uspokaja, że potem będę miała tyle energii, że jeszcze będzie mnie miał dosyć :p i tęsknił do czasów wiecznego spania.
 
Odpowiadaj, że w ciąży się je DLA dwojga, a nie ZA dwóch ;)

Kuzynka mojego uspokaja, że potem będę miała tyle energii, że jeszcze będzie mnie miał dosyć :p i tęsknił do czasów wiecznego spania.
Mój jawnie nie komentuje, pyta jak się czuję i zapewnia że rozumie... Ale może przewrażliwiona jestem i mam wrażenie że się lekko irytuje...
 
Mój jawnie nie komentuje, pyta jak się czuję i zapewnia że rozumie... Ale może przewrażliwiona jestem i mam wrażenie że się lekko irytuje...
Moj mąż z kolei całkiem oczadział. Nie pozwala mi nic nosić, teraz już nie tylko z psem chodzę do wc [emoji38] mąż idzie z nami. Potrafi mnie po kilka razy zapytać jak się czuję. Czasem jak myśli że już śpię, kładzie rękę na brzuchu i mówi że nas kocha bardzo [emoji50]
Moje zrobienie obiadu ogranicza się do doprawienia i ewentualnie bycia jednopalczastą [emoji6]
Faceci hihihi
 
reklama
Moj mąż z kolei całkiem oczadział. Nie pozwala mi nic nosić, teraz już nie tylko z psem chodzę do wc [emoji38] mąż idzie z nami. Potrafi mnie po kilka razy zapytać jak się czuję. Czasem jak myśli że już śpię, kładzie rękę na brzuchu i mówi że nas kocha bardzo [emoji50]
Moje zrobienie obiadu ogranicza się do doprawienia i ewentualnie bycia jednopalczastą [emoji6]
Faceci hihihi
Mam dokladnie to samo!
 
Do góry