reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Dziewczyny, ja właśnie wróciłam z wizyty i jest piękny pęcherzyk 1,08 cm ❤️ Dzisiaj 5+3, kolejna wizyta na 8 listopada i mam mieć wtedy założoną kartę ciąży. Pierwszy raz wyszłam od lekarza i dostałam dobre wieści, aż sobie zdjęcie powiesiłam na lodówce 😅
Dostałam też heparynę, więc już jestem konkretnie obstawiona lekami.
Było widać już pęcherzyk żółtkowy? Fajnie ze uspokoiła Cię ta wizyta ☺🥰
 
reklama
Na sutki i swędzące piersi polecam taki żel z Rosmana z AA z serii Mommy. Kupiłam wczoraj i moje sutki mi dziękują 🙈

W ogóle miałam dzisiaj tak straszne sny, że się nie mogę pozbierac. Powinnam dawno wstać do pracy, a ja leżę i próbuje rozkminić skąd mi się to wzięło w głowie...
ja też mam okropne sny. Tak pogmatwane i męczące budzę się z bólem głowy i cała spocona 🙈 cała pierwszą ciążę do porodu tak miałam:/
 
Eh dziewczyny mam panikę.
Nie dość, że mi ten lekarz odwołał pierwszą wizytę, to jeszcze dzisiaj mam bóle jak na miesiączkę.
Nie wiem czy jest to normalne.
Teraz miałam więcej śluzu i jest niby biały ale znalazłam taki brudny czopek wśród tej bieli i nie był jakiś brązowy, ale dziwny.
Nie wiem czy już panikować. W kwietniu poroniłam w podobnym czasie i już mam panikę oczywiście.
w zdrowej ciąży miałam bóle miesiączkowe gdzieś do 9-10 tygodnia. Wszystko było ok. Śluzu cały czas mam dużo ale ja biorę też luteinę, a Ty coś bierzesz dopochwowo?
 
reklama
Jestem ,już po wizycie. Wszystko jest dobrze,
Bąbel ma 4,7mm, serduszko bije, słychać jest prawidło.
Kartę ciąży założy mi gin. Za 3 tygodnie.
Póki co termin pasuje idealnie z terminem z om czyli 18.06.
Pobrano mi krew, niestety badania genetyczne z krwii nadal u nas nie są refundowane, ale chętnie je wykonamy. Mam również zrobić termin na usg genetyczne w plradni.

Już mi nieco lepiej na żołądku, na szczęście reklamówka się nie przydała 🤣
gratulacje! 😘
 
Do góry