reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Dziewczyny, a ja jestem dzisiaj 7+5 i praktycznie nie mam żadnych objawów poza pobolewaniem piersi (jednego dnia bolą, drugiego nie), może jakieś delikatne mdłości pod wieczór. Jedyne co to sporo śpię po pracy. Są tu też takie bezobjawowe dziewczyny :)? Z racji braku większych objawow na wizytę 6+1 szlam strasznie zestresowana, ale okazało się że wszystko jest okej, było już nawet serduszko. Kolejna wizyta w 10+1
W pierwszej ciąży jedynym objawem na samym początku było okropne zmęczenie + ból piersi. W drugiej ciąży już tylko ból piersi które przeszło ok 8 tyg . W aktualnej ciąży jestem mocno wyczulona na zapachy i koniec. Nie czuje zmęczenia, brak nudności brak bólu piersi … ale jeszcze się nie cieszę bo to dopiero początek i coś tam później mogę czuć 😉
 
reklama
A ja zaczynam świrować przed jutrzejszą wizytą 🙄 jutro będę mieć dopiero 4+5 wg OM, w piątek beta wynosiła 1402. Jutro nie zdążę oznaczyć przed pracą a wizytę mam na 15:30. Boję się że pęcherzyk będzie maleńki i nie będzie odpowiadał wielkością co do wieku ciąży 😞 a ostatecznie nie będzie dobrze przyrastał i znów okaże się pustym pęcherzykiem 😓
 
A ja zaczynam świrować przed jutrzejszą wizytą 🙄 jutro będę mieć dopiero 4+5 wg OM, w piątek beta wynosiła 1402. Jutro nie zdążę oznaczyć przed pracą a wizytę mam na 15:30. Boję się że pęcherzyk będzie maleńki i nie będzie odpowiadał wielkością co do wieku ciąży 😞 a ostatecznie nie będzie dobrze przyrastał i znów okaże się pustym pęcherzykiem 😓
ooo Jezu mam to samo. Trzymam kciuki za Ciebie i za siebie chyba też ❤️❤️❤️
 
A ja zaczynam świrować przed jutrzejszą wizytą 🙄 jutro będę mieć dopiero 4+5 wg OM, w piątek beta wynosiła 1402. Jutro nie zdążę oznaczyć przed pracą a wizytę mam na 15:30. Boję się że pęcherzyk będzie maleńki i nie będzie odpowiadał wielkością co do wieku ciąży 😞 a ostatecznie nie będzie dobrze przyrastał i znów okaże się pustym pęcherzykiem 😓
Wszystko bedzie dobrze 😃
 
Dziewczyny, a ja jestem dzisiaj 7+5 i praktycznie nie mam żadnych objawów poza pobolewaniem piersi (jednego dnia bolą, drugiego nie), może jakieś delikatne mdłości pod wieczór. Jedyne co to sporo śpię po pracy. Są tu też takie bezobjawowe dziewczyny :)? Z racji braku większych objawow na wizytę 6+1 szlam strasznie zestresowana, ale okazało się że wszystko jest okej, było już nawet serduszko. Kolejna wizyta w 10+1
Ja dzisiaj wg OM jeste 8 t 3 d. Objawy troche ustąpiły, szcegolnie mdłości. Od polowy 6 do prawie 8 tygodnia przez większość dnia mnie muliło, teraz już rzadziej i tylko troszeczkę. Dalej bola mnie piersi, ale tylko przy dotyku i zdecydowanie się powiększyły, czasami delikatnie czuje podbrzusze, takie jakby mrowienie, czasami coś lekko zakluje. No i dalej jestem senna i przemęczona. 😉
 
reklama
Dziewczyny, jakie macie objawy i w którym tc zaczęły się ? Pytam bo jestem szczęściarą która już dwa razy będąc w ciąży przechodziłam niemalże bezobjawowo . Teraz dopiero początek ciąży i tak się zastanawiam czy poza wyczulonym węchem może mnie jeszcze coś dopaść czy tez znowu będę miała farta :)
 
Do góry