reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Cześć wszystkim. Jak u Was samopoczucie? Ja jestem miedzy 7 a8 tc. Od 3 tyg okropne mdłości🙈 od wczoraj już czuje większa ulgę, co oczywiście jest dla mnie zastanawiające dlaczego…🤔 czy napewno ciąża dalej się rozwija. Od paru dni odczuwam co jakiś czas ból podbrzusza ale to taki rozpierający, kłujący, nie taki jak na@. Czy u Was tez występują bóle podbrzusza ? Bo trochę się martwię ze cos nie tak… przewrażliwiona jestem…
 
reklama
Pisz śmiało 😇spokój jest bezcenny. Kochana jestem pewna że czop powstaje w 7tyg.. A Ty masz 5tyg od ostatniej miesiączki?
Dokładnie 4+4 od ostatniej miesiączki. Także naprawdę sam początek 🙈 jedynie co to miałam wcześniej owu bo akurat byłam na wizycie u ginekologa i mówił że lada dzień pęcherzyk pęknie a to był 9dc.
 
O to to to. Jak staraliśmy się z mężem, naczytałam się że warto brać to tamto siamto żeby wspomoc. W efekcie tylko się rozregulowałam. Odstawiłam wszystko, zaczęłam brać sam kwas foliowy na wszelki w. Z mężem kochaliśmy się codziennie, czasem po kilka razy (a mieliśmy co dwa dni, wiecie, takie założenia [emoji6]). Nie nastawiałam się na sukces, wręcz odwrotnie. Przyszedł dzień chłopaka i w sumie tak o zrobilam test, pewna wyniku negatywnego. Musiałam mieć super mine, kiedy w niecałą minutę pokazała się druga blada kreska [emoji38] od tamtej pory pierdziele, nie czytam dziwnych rzeczy, bo to mnie tylko by stresowało. A po co? Poza tym negatywne nastawienie jest ultra złe.
Dobre podejście, też się staram za dużo nie czytać bo to tylko niepotrzebny stres [emoji4] co ma być to będzie, trzeba myśleć pozytywnie [emoji12] ja wierzę że tym razem się uda i tego się trzymam.
 
Dobre podejście, też się staram za dużo nie czytać bo to tylko niepotrzebny stres [emoji4] co ma być to będzie, trzeba myśleć pozytywnie [emoji12] ja wierzę że tym razem się uda i tego się trzymam.
Też staram się nie czytać, zrobię nifty zaraz w 10tc i będę wiedziała na czym stoję :-)
A przynajmniej jakie są rokowania... Jak zdrowe to większą szansa, że się utrzyma...
 
Cześć wszystkim. Jak u Was samopoczucie? Ja jestem miedzy 7 a8 tc. Od 3 tyg okropne mdłości🙈 od wczoraj już czuje większa ulgę, co oczywiście jest dla mnie zastanawiające dlaczego…🤔 czy napewno ciąża dalej się rozwija. Od paru dni odczuwam co jakiś czas ból podbrzusza ale to taki rozpierający, kłujący, nie taki jak na@. Czy u Was tez występują bóle podbrzusza ? Bo trochę się martwię ze cos nie tak… przewrażliwiona jestem…
u mnie też pomiędzy 7-8 tyg. Bóle pojawiają się różne, czasem mniej więcej, gdzie jajnik, czasem na dole. Czasem podczas ruchu, czasem niezaleznie. Mi gin powiedziala, ze tak może być. USG miałam 2 w ub tygodniu (jedno dla lekarza, który mnie prowadzi w przychodni, drugie prywatnie u pani dr, która prowadziła mnie w poprzedniej ciąży) i wszystko dobrze.
 
Dokładnie 4+4 od ostatniej miesiączki. Także naprawdę sam początek 🙈 jedynie co to miałam wcześniej owu bo akurat byłam na wizycie u ginekologa i mówił że lada dzień pęcherzyk pęknie a to był 9dc.
To nie czop slizowy :) kobieta w ciąży ma duzo większe uplawy.. Sama mam czasem od bialego baardzo wodnistego do takiego normalnie kiślu 😅 ale to normalne.. Akurat byłam na wizycie jak miałam ten taki kisiel.. Lekarz mówił żebym więcej piła 😂ale jak masz tel do lekarza to pisz śmiało.. Od tego oni są
 
Też staram się nie czytać, zrobię nifty zaraz w 10tc i będę wiedziała na czym stoję :-)
A przynajmniej jakie są rokowania... Jak zdrowe to większą szansa, że się utrzyma...
Ja jestem niestety zielona jeśli chodzi o te badania, tak naprawdę to nawet nie wiem co się nim sprawdza. Myślę że jeżeli pierwsza wizyta będzie ok i lekarz powie żeby się narazie nie martwić to chyba nie będę robić żadnych dodatkowych badań bo nie chce się denerwować [emoji846] jeszcze tydzień i się dowiem co tam w brzuchu słychać [emoji3526]
 
Niestety czeka mnie przeprawa sądowa 😔 Póki co znajoma załatwiła mi prace na 3 miesiace żeby nie zostać bez niczego...zaczynam od 1 listopada 😌 praca nie jest ciezka i tylko 4 godziny dziennie więc dam radę 👌 a potem zobaczymy 😌
To, że pracodawca to *UJ to jedno, ale że sam nie jest świadomy, że ty na pewno to wygrasz, to drugie... Powiedziałaś mu, że nie wiedziałaś o ciąży jak cię zwalniał?
 
reklama
Niestety czeka mnie przeprawa sądowa 😔 Póki co znajoma załatwiła mi prace na 3 miesiace żeby nie zostać bez niczego...zaczynam od 1 listopada 😌 praca nie jest ciezka i tylko 4 godziny dziennie więc dam radę 👌 a potem zobaczymy 😌
A z tą koleżanka uważaj na ZUS. Mogą stwierdzić pozorność zatrudnienia i wprzuszlosci mieć problem z wypłaceniem kasy. Miej w razie czego dowody, że serio pracowałaś, albo swiadkow, którzy cię widzieli w pracy.
 
Do góry