reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Ja ostatnia miesiączke miałam 6.09 a owulacje miałam dopiero 28[emoji23]
Każda ma różnie... Ja się też zastanawiam kiedy miałam owu bo okres miałam 25.08, zazwyczaj mam 30/35dniowe cykle, a beta 27.09 (2 dni po spodziewanym terminie) była 718...
Więc w dniu spodziewanej mogła być ok 300/350 - co też wydaje mi się dość wysokim wynikiem... W dodatku wielkość malucha raczej wskazuje na późniejszą niż wcześniejszą owu...
A ostatnia beta we wtorek była 70k więc w zasadzie od 1.10 (3886) do 12.10 nadal podwajała się co 2 dni (a ponoć powyżej 1200 podwojenie następuje już wolniej)
 
Hej dziewczyny, myślę że mogę się już w wami przywitać [emoji3526] om 12.09, wczoraj wyszedl mi test pozytywny, rano robiłam o czułości 25, kreski były ale słabe, popołudniu o czułości 10 i już widoczne gołym okiem. Narazie nie cieszę się jeszcze bo wiem że na tym etapie wszystko się może zdarzyć ale jestem bardzo dobrej mysli. Wczoraj byłam zbadać betę i progesteron, beta 97,4 [emoji4]
IMG_20211015_145116.jpeg
 
Wiesz, ja ostatnia miesiączkę miałam 4.09, a pierwszy test wyszedł 27.09 z betą 13.5. jak zrobiłam ;)
O to dokładnie tak jak ja, OM 4.09, pozytywny test 27.09 [emoji4]
Najlepsze, że byłam 16.09 u lekarza i byłam pewna, ze już jestem po owluacji bo mam krótkie cykle a lekarz mówi, że pecherzyk owulacyjny jest i pęknie 18.09. Tylko to mi się nie zgadza, bo jeśli rzeczywiście owu była 18.09 to już 9 dpo miałam wyraźną kreskę na teście. To możliwe?
 
O to dokładnie tak jak ja, OM 4.09, pozytywny test 27.09 [emoji4]
Najlepsze, że byłam 16.09 u lekarza i byłam pewna, ze już jestem po owluacji bo mam krótkie cykle a lekarz mówi, że pecherzyk owulacyjny jest i pęknie 18.09. Tylko to mi się nie zgadza, bo jeśli rzeczywiście owu była 18.09 to już 9 dpo miałam wyraźną kreskę na teście. To możliwe?
Może to już nie był "niepękniety pęcherzyk"... Z drugiej strony 9dni po owu to już mogło się zagnieździć - słyszałam że 4-7dni najczęściej dochodzi do implementacji (stąd przyjmuje się na spokojnie 6dni)
 
Hej dziewczyny, myślę że mogę się już w wami przywitać [emoji3526] om 12.09, wczoraj wyszedl mi test pozytywny, rano robiłam o czułości 25, kreski były ale słabe, popołudniu o czułości 10 i już widoczne gołym okiem. Narazie nie cieszę się jeszcze bo wiem że na tym etapie wszystko się może zdarzyć ale jestem bardzo dobrej mysli. Wczoraj byłam zbadać betę i progesteron, beta 97,4 [emoji4]Zobacz załącznik 1327209
Gratuluje kochana!! ❤
 
O to dokładnie tak jak ja, OM 4.09, pozytywny test 27.09 [emoji4]
Najlepsze, że byłam 16.09 u lekarza i byłam pewna, ze już jestem po owluacji bo mam krótkie cykle a lekarz mówi, że pecherzyk owulacyjny jest i pęknie 18.09. Tylko to mi się nie zgadza, bo jeśli rzeczywiście owu była 18.09 to już 9 dpo miałam wyraźną kreskę na teście. To możliwe?
Calkiem mozliwe. 9dp mozesz już ujrzeć. Zagnieżdżenie dochodzi od 6-12 dnia. Takze u Ciebie jak i u mnie szybko doszlo do zagnieżdżenia:) 6 + 2 dni do wytwarzania bety, dlatego w 9 dniu wyszla kreska :)
 
O to dokładnie tak jak ja, OM 4.09, pozytywny test 27.09 [emoji4]
Najlepsze, że byłam 16.09 u lekarza i byłam pewna, ze już jestem po owluacji bo mam krótkie cykle a lekarz mówi, że pecherzyk owulacyjny jest i pęknie 18.09. Tylko to mi się nie zgadza, bo jeśli rzeczywiście owu była 18.09 to już 9 dpo miałam wyraźną kreskę na teście. To możliwe?
Ja stawiam na owu 17.09, więc myślę że mogło tak być. Szczególnie jak pijesz mało;)
 
reklama
Do góry