reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Hej dziewczyny :) ja co prawda nie mam kota ale mamy pieska 🐶( a w sumie to malego człowieczka co pokazuje zdjecie ) jest z nami od 3 lat i doksonale wie kiedy jest zle dobrze lub cos sie dzieje :) od 6 tyg nie odstępuje mnie na krok xd

A co do samopoczucia ;( ja mam zaparcia i totalnie nie wiem co robić. Przez to boli mnie brzuch i panikuje :/ moze wy macie jakies sprawdzone sposoby?
 

Załączniki

  • 20DE3484-7CAA-4D5B-9EB8-1D0CFE129634.jpeg
    20DE3484-7CAA-4D5B-9EB8-1D0CFE129634.jpeg
    1,8 MB · Wyświetleń: 57
Hej dziewczyny :) ja co prawda nie mam kota ale mamy pieska 🐶( a w sumie to malego człowieczka co pokazuje zdjecie ) jest z nami od 3 lat i doksonale wie kiedy jest zle dobrze lub cos sie dzieje :) od 6 tyg nie odstępuje mnie na krok xd

A co do samopoczucia ;( ja mam zaparcia i totalnie nie wiem co robić. Przez to boli mnie brzuch i panikuje :/ moze wy macie jakies sprawdzone sposoby?
Suszone śliwki albo owsianka👌
Psiak cudowny😍 U nas dwa, więc w łóżku coraz mniej miejsca🤣
 
Hej dziewczyny :) ja co prawda nie mam kota ale mamy pieska 🐶( a w sumie to malego człowieczka co pokazuje zdjecie ) jest z nami od 3 lat i doksonale wie kiedy jest zle dobrze lub cos sie dzieje :) od 6 tyg nie odstępuje mnie na krok xd

A co do samopoczucia ;( ja mam zaparcia i totalnie nie wiem co robić. Przez to boli mnie brzuch i panikuje :/ moze wy macie jakies sprawdzone sposoby?
Też mam psa a nawet dwa i trzy jakoś się zastanawiałam co ona tak za mną łazi 🙈🙈🙈 teraz już wiem 🤣 z tym że mój okruszek waży 45 kg wiec na brzuch jej nie wpuszczę ale łeb wciska mi na kolana cały czas ...😌
IMG_20211002_223018.jpg
 
A co do samopoczucia ;( ja mam zaparcia i totalnie nie wiem co robić. Przez to boli mnie brzuch i panikuje :/ moze wy macie jakies sprawdzone sposoby?

Mi pomaga cola light (aspartam jest dozwolony w ciąży i w większej ilości zresztą ma odpowiednie właściwości) lub zjedzenie gorzkiej czekolady jak od dawna nic...
Ew wypłukanie się (mam bidetke to będąc na WC mogę sobie puścić wodę pod ciśnieniem)
 
Ja z zaparć przeszłam na biegunki, nawet nie wiem dlaczego. Odżywiam się tak samo 🤷‍♀️
Kiedys była super apka, ta obecnie to tragedia, więc też częściej wchodzę z przeglądarki.
Moja dwulatka dzisiaj powiedziała, ze woli siostrzyczke i ma być Misia tak jak kumpela ze żłobka 🙈
 
reklama
Dziewczyny, moja siostra miesiączkę miała 28wrzesnia.. Pozytywne testy wychodzą jej14-15-16 październik. Cykle ma 28dniowe.. Jestem w szoku... Tak szybko?
 
Do góry