reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Dziewczyny a czujecie jakbyście miały taką ciężką macice? Gdybym sie nie starała o dziecko i nie wiedziałabym, ze jestem w ciąży to bym myślała, że mam jakiegoś guza wielkosci pomaranczy. Nie mam już okresowych bóli, czasem coś ukuje, pociągnie, ale głównie taką ciężkość czuję.
ja non stop czuje jakbym miała jakaś piłkę w środku która się napina. Rzeczywiście bez wiedzy można się wystraszyć dlatego nie wiem jak niektórzy nie zauważają że są w ciąży. Mnie też kłuje ciągnie czasami mam jakby Skórcz i napięcie mięśni Kegla. No dziwne dziwne rzeczy 😂😂😂
 
reklama
reklama
Do góry