reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Ja kończę kawie i jadę do rodziców. Boje się że się wyglądam ale już sama nie wiem czy trzymać to w tajemnicy . Wizyta za tydzień więc może jednak zniosę to 😂😂😂 póki co nic nie podejrzewają biorę leki wiec alkohol odpada . Trochę nie wiem co robić
 
Hej dziewczyny, myślę że mogę się już w wami przywitać [emoji3526] om 12.09, wczoraj wyszedl mi test pozytywny, rano robiłam o czułości 25, kreski były ale słabe, popołudniu o czułości 10 i już widoczne gołym okiem. Narazie nie cieszę się jeszcze bo wiem że na tym etapie wszystko się może zdarzyć ale jestem bardzo dobrej mysli. Wczoraj byłam zbadać betę i progesteron, beta 97,4 [emoji4]Zobacz załącznik 1327209
Gratulacje witamy kolejna mamuske ❤
 
Ja kończę kawie i jadę do rodziców. Boje się że się wyglądam ale już sama nie wiem czy trzymać to w tajemnicy . Wizyta za tydzień więc może jednak zniosę to 😂😂😂 póki co nic nie podejrzewają biorę leki wiec alkohol odpada . Trochę nie wiem co robić
Ja moich rodziców wtajemniczylam. Teraz cierpliwie czekają na wizytę. :)
 
Jak mało pijesz, to masz gęstszy? mocz ;) więc HCG jest mniej rozwodniony. Przynajmniej taką teorię słyszałam.
W ciąży powinno się sporo pić :(
Aaa zrozumiałam, ze jak sie malo pije to owulacja szybciej przychodzi [emoji28] akurat przed zrobieniem testu przez 3 dni chodzilismy po Tatrach i bardzo dużo piłam no ale wtedy tez wszystko wychodzi z potem wiec moze tak byc jak mowisz [emoji4]
 
Dziewczyny a czujecie jakbyście miały taką ciężką macice? Gdybym sie nie starała o dziecko i nie wiedziałabym, ze jestem w ciąży to bym myślała, że mam jakiegoś guza wielkosci pomaranczy. Nie mam już okresowych bóli, czasem coś ukuje, pociągnie, ale głównie taką ciężkość czuję.
 
reklama
Do góry