reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Mówiła też że miała krwawienie też 15-18 września. Więc może to był okres jej a to 28 to było implantacja. Jej testy wychodzą dość ciemne.. Ja w 28dc miałam cień cienia.. A ona w 15dc ma krechy 😅więc mi się wydaje że ten 28wrzesnjen to nie jej okres a zagnieżdżanie.
 
reklama
Dziewczyny ja dziś w przypływie energii zrobiłam torta dla teściowej💪 i na dzisiaj chyba wystarczy tych szaleństw🤣 wskakuje spowrotem do wyra😍
Cukiernikiem nie jestem, ale liczą się dobre chęci, prawda?🤓 Świeczki się pyknie i będzie gitara💪🥳
Booooooze, od paru dni mam taką ochotę na torta 😢 mam dwie lewe ręce do wypieków. Poza tym i tak czuję że to nie byłoby to gdybym sama go zrobiła😂
 
Implantacja 10 dni od okresu jest średnio możliwa bo do zagnieżdżenia dochodzi najszybciej 6 dni po owulacji więc musiałaby mieć owulacje w 4dc.
Natomiast jeśli miała okres 28.09 no to 15 października test mógł wyjść pozytywny bez problemu.
Po prostu miała szybko owulacje typu 10 dc albo 12
Możliwe. Poprostu jesteśmy w szoku ze okres miała 2tyg temu. A już ma pozytywy 😅😅😅 dla mnie to takie troszkę wooooow.
 
To ja źle coś chyba liczę 😂
Bo mi wyszło, że miała okres 19 dni temu, a pozytywny test 14.10 czyli 17 dni temu. Więc jak owulacja by była w 9 dc no to zagnieżdżenie jakieś w 15 dc więc w 17 możliwy jest pozytywny test.
Jest też inna ewentualność, że jest w ciąży już od jakiegoś czasu, a to co wzięła za okres było po prostu jakimiś plamieniami 🙊
15tego miała kreskę która ona tylko widziała dziś ładne kreski. Sama widzialam na zdjęciu.. No nic. Pójdzie na hcg.. To się dowiemy 😅 ona właśnie mkala też 15tego września plamienia.. Moim zdaniem to był okres.. a 28moze jakieś plamienie.. Tak jak niektóre czasem mają w ciąży. Jeżeli by ba w ciąży z dnia 15wrzesnia to termin będzie miała na ten sam tydzień co ja 😇🤣🤣 jeżeli faktycznie 28wrzesnia miała jednak @ to ma początek lipca..
 
15tego miała kreskę która ona tylko widziała dziś ładne kreski. Sama widzialam na zdjęciu.. No nic. Pójdzie na hcg.. To się dowiemy 😅 ona właśnie mkala też 15tego września plamienia.. Moim zdaniem to był okres.. a 28moze jakieś plamienie.. Tak jak niektóre czasem mają w ciąży. Jeżeli by ba w ciąży z dnia 15wrzesnia to termin będzie miała na ten sam tydzień co ja 😇🤣🤣 jeżeli faktycznie 28wrzesnia miała jednak @ to ma początek lipca..
A nie chce dzis isc 🤭 mnie by chyba zzarla ciekawość 😅.
 
reklama
Do góry