reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Whaaaat? Ja dostałam luteinę ze względu na stwardnienie brzucha i skracającą szyjkę. Więc wydaje mi się, że ta Twoja doktor jest trochę jakaś dziwna. Na wyciek mleka luteina? Dziwne, pierwsze słyszę o takich zaleceniach. 🙉
Powiedziała,że to mleko powinno dopiero po porodzie się pojawić.I wspomniała z lekkim oburzeniem ,że teraz wwszystkie kobiety prowadzą swoją ciążę przez Internet zamiast słuchać się lekarza.😅😅
 
reklama
Też mam 33 mm i mój lekarz nie panikuje. A hormony tarczycowe normalnie bada się w ciąży, nie miałaś na początku? To też nic strasznego, pewnie połowa z nas tutaj ma niedoczynność
Nie wiem czy to rutynowe zlecenie tych badań czy konkretnie pod moje objawy.z tą szyjką też normalnie powiedziała tylko że trzeba obserwować i tyle.
 
Zmień tego lekarza, bo co ma pomóc luteina w tak wysokiej ciąży na przedwczesny poród. No a niestety jesteś nim zagrożona ze względu na palenie i picie w ciąży o czym pisałyśmy Ci w tym drugim wątku.
Wycieki siary od połowy ciąży są też całkowicie normalne. Jedne mają inne nie. Przy takich obciążeniach: używki, problemy psychiczne naprawdę powinnaś być prowadzona przez kogoś kompetentnego
A Ty,w którym jesteś tygodniu?
 
Czyli z tego co wy mówicie to zagrożenia nie ma skoro wyciek z piersi to normalne objawy.No innych nie mam czuję się bardzo dobrze A i tego wycieku było niewiele z 3-4 kropelki i tyle.
 
Powiedziała,że to mleko powinno dopiero po porodzie się pojawić.I wspomniała z lekkim oburzeniem ,że teraz wwszystkie kobiety prowadzą swoją ciążę przez Internet zamiast słuchać się lekarza.😅😅
Aha, jakoś dziwne. Nie no bez przesady. Nikt nie prowadzi ciąży przez internet. Ale nie ma zagrożenia ciąży. Jeśli nie chciala zebyś straciła mleka czy coś to mogła dać coś innego niż luteine. A 33mm szyjka jest jeszcze w normie. Poniżej 2.5 trzeba obserwować, ale no cóż. Lekarz co lekarz, każdy ma swoją teorię.
 
Aha, jakoś dziwne. Nie no bez przesady. Nikt nie prowadzi ciąży przez internet. Ale nie ma zagrożenia ciąży. Jeśli nie chciala zebyś straciła mleka czy coś to mogła dać coś innego niż luteine. A 33mm szyjka jest jeszcze w normie. Poniżej 2.5 trzeba obserwować, ale no cóż. Lekarz co lekarz, każdy ma swoją teorię.

Tylko nie mleka nie da się stracić. Jak wpisze się w google siara w ciąży to od razu wyskakuje masa artykułów że tworzy się ono od połowy ciąży i normalne są również wycieki. Wiele dziewczyn tak ma

Aha.To ładnie 😉czyli wszystko jasne 😆

Przecież ja tutaj nikogo nie udaje 😉 jestem mega aktywna na forum od dawna i mam bardzo szeroki opis. Słabo mi się po prostu robi jak dziewczyny współczują komuś kto może mieć problemu na własne życzenie 🤷‍♀️
Nie mówiąc o tym ile jest tu fantastycznych dziewczy które nie moga zajść w ciążę mimo dbania o siebie
 
Aha, jakoś dziwne. Nie no bez przesady. Nikt nie prowadzi ciąży przez internet. Ale nie ma zagrożenia ciąży. Jeśli nie chciala zebyś straciła mleka czy coś to mogła dać coś innego niż luteine. A 33mm szyjka jest jeszcze w normie. Poniżej 2.5 trzeba obserwować, ale no cóż. Lekarz co lekarz, każdy ma swoją teorię.
W małym mieście ciężko o dobrego lekarza.Znieniałam już 2 razy.Gdyby coś poważnego się działo to na pewno poszukałabym gdzieś dalej.A tak wyniki mam dobre,połówkowe bardzo dobre.Maluszek jest śliczny i bardzo ładnie się rozwija.Lekarka ma po prostu swój temperament Ale raczej głupia nie jest przesadnie reaguje.Dużo czasu nie zostało więc zmianę lekarza sobie daruję.Cały szpital jest przygotowany na mój poród bo teściowa tam pracuje,więc opiekę będę miała na pewno dobrą,łącznie z odwiedzinami ,które nie są dozwolone 😄
 
reklama
Tylko nie mleka nie da się stracić. Jak wpisze się w google siara w ciąży to od razu wyskakuje masa artykułów że tworzy się ono od połowy ciąży i normalne są również wycieki. Wiele dziewczyn tak ma



Przecież ja tutaj nikogo nie udaje 😉 jestem mega aktywna na forum od dawna i mam bardzo szeroki opis. Słabo mi się po prostu robi jak dziewczyny współczują komuś kto może mieć problemu na własne życzenie 🤷‍♀️
Nie mówiąc o tym ile jest tu fantastycznych dziewczy które nie moga zajść w ciążę mimo dbania o siebie
No w sumie tez tak mi się wydawało, że mleka sie nie da stracić. Slyszalam tylko o tabletkach ktore zatrzymują pokarm/mleko. Wiec to roznica jest.
W małym mieście ciężko o dobrego lekarza.Znieniałam już 2 razy.Gdyby coś poważnego się działo to na pewno poszukałabym gdzieś dalej.A tak wyniki mam dobre,połówkowe bardzo dobre.Maluszek jest śliczny i bardzo ładnie się rozwija.Lekarka ma po prostu swój temperament Ale raczej głupia nie jest przesadnie reaguje.Dużo czasu nie zostało więc zmianę lekarza sobie daruję.Cały szpital jest przygotowany na mój poród bo teściowa tam pracuje,więc opiekę będę miała na pewno dobrą,łącznie z odwiedzinami ,które nie są dozwolone 😄
No jak czujesz się przy niej bezpieczna to to tylko Twoja decyzja, a długo masz brac ta luteine?
 
Do góry