reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Dzisiaj byłam na wizycie u mojej doktor.Powiedziałam jej o wycieku z piersi.Ciąża zagrożona,dostałam luteine na podtrzymanie i zalecenie wyłącznie leżenia do końca plackiem w łóżku.Ponoć mam problem z hormonami stąd też upławy, nie ma mowy o zapaleniu wyniki moczu mam prawidłowe.hemoglobine też troszke za niską.
A propo hemoglobiny to dziś odebrałam wyniki morfologii i mam 11,1 , erytrocyty 3,5 to oznacza anemię?
 
Dziewczyny ja jestem załamana nie dość że te bakterie w moczu to jeszcze syn zaraził mnie owsikami i to akurat teraz... dzwoniłam do lekarza i powiedziała że w ciąży nie można zastosować lekarstwa jedynie domowe sposoby...co mnie jeszcze czeka do końca ciąży to ja już nie wiem...
Współczuję, mi za to dodatkowo oprócz cukrzycy ciazowej doszła jakaś wysypka na brzuchu , rodzinny stwierdził że być może jakiś trądzik różowy Giberta 🙄 dermatolog za tydzień echhh
 
A ja byłam z córką prywatnie u Pediatry. Córka miała kwarantannę i chorowała. Mega katar zatokowy i kaszel. Zadzwoniłam do przychodni, ale otrzymałam informację, że jak na kwarantannie to polecają teleporadę. Dostała nebbud do inhalacji i krople do nosa. Kaszel utrzymywał się już 4 tydzień, w naszej przychodni powiedziano mi, że terminów nie ma. Jak nie ma gorączki i wszystko ok, to na pewno poinfekcyjny i nas nie przyjmą. Poszłam prywatnie. Okazało się, że córka przeszła zapalenie płuc i ma zmiany osluchowe na prawym płucu... Załamałam się. Nie wiedziałam, że dziecko do 6 roku życia (moja ma 5 lat) podczas kwarantanny czy izolacji może normalnie pójść do przychodni.
 
A ja byłam z córką prywatnie u Pediatry. Córka miała kwarantannę i chorowała. Mega katar zatokowy i kaszel. Zadzwoniłam do przychodni, ale otrzymałam informację, że jak na kwarantannie to polecają teleporadę. Dostała nebbud do inhalacji i krople do nosa. Kaszel utrzymywał się już 4 tydzień, w naszej przychodni powiedziano mi, że terminów nie ma. Jak nie ma gorączki i wszystko ok, to na pewno poinfekcyjny i nas nie przyjmą. Poszłam prywatnie. Okazało się, że córka przeszła zapalenie płuc i ma zmiany osluchowe na prawym płucu... Załamałam się. Nie wiedziałam, że dziecko do 6 roku życia (moja ma 5 lat) podczas kwarantanny czy izolacji może normalnie pójść do przychodni.
I kolejny raz potwierdza się, że nasza służba zdrowia to jakaś paranoja, a te wymówki na covid to już wgl brak słów…… mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze z córka
 
reklama
A ja rano lecę na badania... Glukoza. Na samą myśl mi nie dobrze. Kurcze nie ma teraz takiej gotowej glukozy. I nie wiem w jakiej ilości wody ja rozpuścić
 
Do góry